Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Служба у справах дітей

РОЗ’ЯСНЕННЯ


Кабінетом Міністрів України прийнята постанова від 09 серпня 2017 року № 576 «Про внесення змін до Типового положення про комісію з питань захисту прав дитини і Положення про загальноосвітній навчальний заклад».
Згідно нової редакції пункту 23 Типового положення про комісію з питань захисту прав дитини і Положення про загальноосвітній навчальний заклад, зарахування учнів до загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступеня проводиться у разі, коли через стан здоров’я, режим робочого часу батьків дитини або осіб, які їх замінюють (крім батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та прийомних батьків), ускладнюється виховання і догляд дитини (тривале стаціонарне лікування, роз’їзний характер роботи, змінна робота, вахтовий метод роботи) або на момент прийняття рішення відсутня можливість влаштування дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, до сімейних форм виховання. Обставини, які є підставою для влаштування дитини до загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступеня розглядає комісія з питань захисту прав дитини.
Як вбачається із зазначених норм права, в новій редакції пункту 23 Типового положення про комісію з питань захисту прав дитини і Положення про загальноосвітній навчальний заклад викладений вичерпний перелік підстав для надання комісією з питань захисту прав дитини, рішення про доцільність влаштування дитини до загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступеня.
Окрім того, в підпункті 4 нової редакції пункту 4 Типового положення про комісію з питань захисту прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866, зазначено, що комісія приймає рішення про доцільність влаштування дитини до  загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступеня за заявою батьків із визначенням строку її перебування у школі-інтернаті.
Тому, враховуючи зазначені вимоги чинного законодавства, батьки та особи, які їх замінюють, у разі наявності у них підстав, (тривале стаціонарне лікування, роз’їзний характер роботи, змінна робота, вахтовий метод роботи), звертаються в службу в справах дітей Чортківської райдержадміністрації (адреса: м. Чортків, вул. Шевченка, 23, 4-й поверх) для написання заяви про надання комісією з питань захисту прав дитини рішення про доцільність влаштування дитини до Чортківської загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступеня. До заяви необхідно обов’язково долучити копії документів, що підтверджують обставини, передбачені пун. 23 Типового положення про комісію з питань захисту прав дитини і Положення про загальноосвітній навчальний заклад.

 


Служба у справах дітей
   Чортківської РДА
 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема