Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Чортківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

Фонд соціального страхування інформує:


Осучаснюємо страхові виплати
Одним із пріоритетних завдань Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області є реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, медичного страхування та забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у цих сферах на території міста Чорткова та Чортківського району.
На сьогоднішній день на обліку у відділенні перебуває 89 потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, в тому числі 7 внутрішньо переміщених осіб.
Відповідно до ч. 2  ст. 37  Закону  України  «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» у разі зростання у попередньому календарному році середньої заробітної плати проводиться перерахування раніше призначених сум щомісячних страхових виплат. Розмір та дата такого збільшення визначаються в межах бюджету Фонду за рішенням Кабінету Міністрів України. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1053 затверджено коефіцієнт перерахування сум щомісячних страхових виплат з 01 березня 2018 року у розмірі 1,2. Перерахування розміру щомісячної страхової виплати проводиться, виходячи з відкоригованої заробітної плати, на коефіцієнт підвищення страхових виплат.
У березні 2018 року проведено перерахунок щомісячних страхових виплат 89 потерпілим  на загальну суму понад 28 тис. гривень.
Принагідно нагадаємо, що з 01 січня 2018 року було проведено осучаснення страхових виплат для всіх потерпілих, які перебували на обліку у 2008-2011 роках, сума виплат збільшилася для 24 осіб майже на 24 тис. гривень.
Упродовж 2017 року Чортківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області здійснило страхові виплати потерпілим та членам сімей у сумі 1, 6 млн гривень.
 

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема