Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Треба відходити від паперових бланків та працювати над переходом на онлайн дозволи, - Міністр інфраструктури

24.02.2020 | 10:11

 Необхідно відходити від паперових бланків та працювати над переходом на онлайн дозволи на автомобільні перевезення. Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час зустрічі з Міністром інфраструктури Республіки Польща Анджеєм Адамчиком 21 лютого 2020 року. Зустріч відбулася у рамках робочого візиту Міністра інфраструктури України для участі у Міжнародній конференції «Європа Карпат» 21-22 лютого 2020 року.

more...

Відбулася робоча нарада

24.02.2020 | 09:49

 

 Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Засідання відбулось за участі голови районної ради Віктора Шепети та заступниці голови райдержадміністрації Йосифи Овод. Обговорено питання підготовки звіту до сесії районної ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку за 2019 рік та перспективи розвитку на 2020 рік.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді

21.02.2020 | 15:29

 

 Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний взяв участь у відеонараді, яку провів начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Продан.
 

more...

Україна офіційно направить ЄС пропозиції щодо участі в Європейській зеленій угоді

21.02.2020 | 12:28

 

 Україна невдовзі офіційно направить ЄС пропозиції щодо своєї участі в реалізації Європейської зеленої угоди, магістрального напряму розвитку ЄС, який передбачає перехід європейського континенту до кліматично-нейтральної економіки до 2050 року.

more...

У ТОДА відбулося засідання управління освіти і науки

21.02.2020 | 08:18

 

 Розвиток освітньої галузі, підвищення якості професійної освіти, впровадження державних ініціатив у навчальних закладах області обговорили сьогодні, 20 лютого, під час розширеного засідання колегії управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації. Участь у заході взяли заступник голови ТОДА Арсен Марчишак, начальниця управління освіти і науки ТОДА Ольга Хома та педагоги краю.

more...

На Чортківщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20.02.2020 | 17:21

 

 18-20 лютого 2020 року наша держава згадує страшні події Майдану, які сколихнули країну 6 років тому, вшановує героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. У ці дні згадують тих, хто загинув у боротьбі за кращу Україну – Героїв Небесної Сотні та Героїв, що полягли на Сході нашої країни.
Серед Героїв Небесної сотні – 6 наших земляків: Олександр Капінос, Устим Голоднюк, Назар Войтович, Василь Мойсей, Ігор Костенко та Тарас Слободян. Ми маємо пом’янути всіх тих, хто загинув під час цих подій на Майдані, загинув за нашу свободу.

more...

Відбулось засідання медичної ради

20.02.2020 | 14:25

 

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний разом із заступницею голови райдержадміністрації, головою ліквідаційної комісії відділу охорони здоров’я Йосифою Овод відвідали КНП «Чортківська ЦКРЛ», де відбулося засідання медичної ради. Засідання пройшло під керівництвом голови медичної ради, головного лікаря КНП «Чортківська ЦКРЛ» Романа Чортківського. Присутніми були нaчaльник упрaвлiння oхoрoни здoрoв’я Тeрнoпiльcькoї oблacнoї дeржaвнoї aдмiнicтрaцiї Вoлoдимир Бoгaйчук, голова районної ради Віктор Шепета, заступник міського голови Роман Тимофій, головні лікарі КНП, завідувачі відділами, лікарі-ординатори, районні спеціалісти, лікарі загальної практики/сімейної медицини, завідувачі ФАПами.

more...

Чортківщина пам’ятає своїх Героїв…

20.02.2020 | 09:46

 

 Війна - це зараз не слово, а реальність. І кожен з нас хоче миру.
Мир, незалежність та цілісність держави завойовують для нас учасники ООС – справжні Герої сучасності. Про них варто знімати фільми, писати книжки та розповідати в школах. Ми повинні зробити все, щоб про них не забули. Саме до таких Героїв належить наш земляк Герой-Патріот Василь Богданович Богоносюк. Минув рік, як жорстока війна обірвала його  життя.

more...

Ігор Сопель доручив забезпечити безперешкодний доступ громадян до берегів водойм

20.02.2020 | 08:25

 

 Голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель доручив забезпечити безперешкодний доступ громадян до берегів водойм. Райдержадміністрації, спільно з виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад, повинні провести роз’яснювальну роботу з орендарями водних об’єктів і земельних ділянок стосовно забезпечення у межах прибережних захисних смуг річок і водойм безперешкодного та безоплатного доступу громадян до берегів водойм та островів для загального водокористування.

more...

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні!

20.02.2020 | 08:19

 

 Шановні мешканці краю!

Вклонімось низько тим, хто вічно буде жити!
Україна, в різні часи своєї історії,  на шляху до свободи і незалежності часто втрачала своїх найкращих синів і дочок. Серед цих героїчних людей постали і Герої Небесної Сотні.
18 лютого 2014 року народний гнів досяг свого апогею і розпочався вирішальний бій революції Гідності – цей термін вперше запровадив випускник історичного факультету ТНПУ ім. в. Гнатюка Юрій Сиротюк. Кульмінацією протистояння в наступні дні став розстріл демонстрантів 20 лютого 2014 року, більшість з яких не мали іншої зброї, крім саморобних щитів, на вулиці Інститутській.

Серед Героїв Небесної сотні – 6 наших земляків: Олександр Капінос, Устим Голоднюк, Назар Войтович, Василь Мойсей, Ігор Костенко та  Тарас Слободян. Ми маємо пом’янути всіх тих, хто загинув під час цих подій на Майдані, загинув за нашу свободу.
Завдяки їхній самопожертві ми маємо унікальний шанс змінити країну на краще. Вистояти, зберегти державу ми зможемо лише за умови, коли будемо згуртованими. Ми віримо, що Україна житиме в мирі, розвиватиметься та рухатиметься в обраному європейському напрямку.
Як би не було складно, які б ще випробування не випали на нашу долю, переконані — попри всі труднощі та виклики ми переможемо!
Згадаймо Героїв. Згадаймо загиблих. Згадаймо поранених. І не забуваймо живих.

З повагою,
Іван ЗАБОЛОТНИЙ
Перший заступник  голови Чортківської районної державної адміністрації

more...
Усього: 11227
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема