Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 11.07.18 | 14:03

В райдержадміністрації засідала робоча група з розроблення проекту районної програми розвитку малого та середнього підприємництва

 

 Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний очолив засідання робочої групи з розроблення проекту районної програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2019-2020 роки. У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники районного центру підтримки підприємництва райдержадміністрації, директор навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, фахівець Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості та представник малого і середнього бізнесу району.

В ході зібрання членами робочої групи було подано пропозиції до проекту даної програми, обговорено основні цілі та завдання. Головною метою програми є створення належних умов для реалізації права громадян на підприємницьку діяльність, підвищення стандарту життя населення та добробуту громадян району власною працею, зменшення чисельності безробітних, забезпечення зайнятості населення шляхом заохочення суб’єктів господарювання до розвитку їх діяльності, створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва, підвищення економічних показників розвитку району.

За результатами проведеного засідання першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним дано ряд протокольних доручень.

                

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема