Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 20.11.19 | 12:11

Відбулися заходи з нагоди відзначення Дня захисту прав дитини відповідно до Конвенції ООН за участю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

  Основним міжнародним документом, щодо захисту прав дітей в системі міжнародної спільноти є Конвенція ООН про права дитини (1989), яка має обов’язкову силу для держав, які її ратифікували. Першим законом незалежної України була ратифікація цієї Конвенції 1991році. Зазначена Конвенція передбачає в т.ч. створення спеціальних органів, які забезпечують її впровадження та захист прав дітей.
Враховуючи вище зазначене, 20 листопада, заступниця голови райдержадміністрації Йосифа Овод взяла участь у заходах з нагоди відзначення Дня захисту прав дитини відповідно до Конвенції ООН за участю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проводить служба у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді.
Україна дотримуючись ратифікованих міжнародних конвенцій  виконує зобов’язання щодо поліпшення захисту прав та інтересів дітей, охорони їх здоров’я, забезпечення добробуту. В Чортківському районі забезпечується виконання вимог чинного законодавства щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей, організації роботи із запобігання дитячої бездоглядності, забезпечення влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання.
У ході заходу Йосифа Овод наголосила, що необхідне дотримання  прав дитини, а саме: прав дитини на освіту, дозвілля, розвиток талантів,  боротьби з експлуатацією дитячої праці й захист від фізичного та психологічного насилля, догляд за здоров’ям, адже вище зазначені пункти це -  необхідні умови для формування гуманного, справедливого і благополучного суспільства.
На завершення, усі діти отримали подарунки.

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема