Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 21.01.20 | 08:47

Представникам ветеранських та громадських організацій про переваги отримання інформації з питань пенсійного забезпечення у електронному вигляді

 

 Про переваги отримання послуг Фонду у електронному вигляді та особливості реалізації конституційного права на пенсійне забезпечення деяких категорій громадян фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області розповіли представникам «Чортківської спілки учасників АТО», Монастириського районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» та Тернопільської районної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
Під час заходу спеціалісти сервісних центрів обслуговування громадян розповіли присутнім особливості пенсійного забезпечення різних категорій громадян, зокрема учасників бойових дій, учасників ліквідації аварії Чорнобильської АС та по інвалідності. Ознайомили з перевагами отримання пенсії через установи банків та можливістю оформлення електронного пенсійного посвідчення. Поряд з тим розповіли про наслідки неофіційних трудових відносин, залежність права на призначення пенсії від тривалості трудового стажу та величини сплаченого єдиного соціального внеску, особливості зарахування періодів трудової діяльності до страхового стажу та рекомендували завчасно звертатись до органів Фонду з метою попередньої правової оцінки наявних документів.
Окрім того, представники Фонду ознайомили учасників заходу з  дистанційними формами обслуговування громадян Пенсійним фондом України. Поінформували про переваги нового електронного сервісу «пенсійний калькулятор» і мобільного додатку «Пенсійний фонд», які запроваджено, щоб максимально наблизити надання послуг громадянам з обмеженими можливостями із врахуванням їх потреб.  
 

Начальник Головного управління                           Ігор Москалик

                        

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема