Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 22.05.20 | 19:23

У Чортківському районі послабили карантинні заходи

 

 Тернопільщина увійшла у перелік областей, яким дозволено послабити карантинні заходи. Тому сьогодні відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній  державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного за участі заступника голови облдержадміністрації Арсена Марчишака. В ході засідання присутні заслухали питання порядку денного, зокрема, про стан епідемічної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19 у Чортківському районі, забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту та закладів охорони здоров’я медичним обладнанням; про продовження карантину на території району у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».
Тож, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності ознак для послаблення протиепідемічних заходів, визначених вищевказаною постановою, члени комісії вирішили послабити протиепідемічні заходи на території Чортківського району, а саме:
дозволити з 25 травня 2020 року:
- проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб. Спортивні заходи, в яких беруть участь понад 50 осіб, можуть проводиться за погодженням із Міністерством охорони здоров’я за результатами оцінки епідемічних ризиків;
- регулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом приміському внутрішньорайонному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.
з 1 червня 2020:
- проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться релігійний захід;
- роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб).

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема