Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Інформація по основних показниках діяльності підприємств торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у 2017 році


  Сфера торгівлі та послуг є важливою складовою внутрішнього ринку, що відіграє значну роль у формуванні загального економічного потенціалу району, забезпеченні потреб населення в товарах і послугах.
На споживчому ринку Чортківського району функціонує 203 підприємства з продажу продовольчих і непродовольчих товарів, загальною площею 11,01 тис.м2, в тому числі, в системі районного споживчого товариства працює 17 сучасних магазинів типу маркет «ТЕКО» площею 1393 м?.
Загальний обсяг роздрібного товарообороту підприємств торгівлі району за 2017 рік становить 35 835,5 тис.грн., що становить 116,3% до відповідного періоду минулого року. Середньомісячний товарооборот у розрахунку на одну особу становитиме 812 гривень.
Обсяг роздрібного товарообороту торгівлі по ПСК «Маркет-ТеКо» за 2017 рік склав 15846 тис.грн., ріст проти відповідного періоду минулого року склав 124 %.
Для забезпечення споживчого попиту населення на продовольчі товари за помірними цінами в районі систематично проводяться ярмаркові заходи, де реалізацію продукції здійснюють її виробники. В поточному році в районі проведено 3 ярмарки. Реалізація продукції проводилась за оптово-відпускними цінами, які на 10-15% нижчі від роздрібних цін у торговельній мережі та на продовольчих ринках.
Також, в районі функціонує 23 заклади ресторанного господарства та 35 суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з побутового обслуговування населення. Найбільш розвинутими є: перукарські послуги, ремонт та технічне обслуговування автомобілів, ремонт одягу та взуття, ремонт електропобутової техніки, ритуальні послуги.
 Обсяг реалізованих послуг населенню, за 2017 рік склав 849,1 тис.грн., що на 27,1 % більше відповідного періоду минулого року.
        В районі постійно проводиться робота з підвищення професійного рівня працівників сфери побуту шляхом проведення навчальних семінарів, а також участі їх в обласних та Всеукраїнському конкурсах.
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема