Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Відбулась нарада за участі голови комісії з припинення діяльності Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України


 

 В Чортківській районній раді відбулась нарада керівників структурних підрозділів Чортківської районної державної адміністрації, сільських голів під керівництвом голови Чортківської районної державної адміністрації  Оксани Чайчук, в якій взяв участь голова комісії з припинення діяльності Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Михайло Сташків.
  Під час проведення заходу, користуючись нагодою, Михайло Сташків виступив перед присутніми і наголосив на основному завданні, яке стоїть перед  об'єднаним управлінням — це погашення боржниками заборгованності по сплаті єдиного соціального внеску, адже основним джерелом надходження коштів для виплати пенсій були і залишаються кошти від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
 Він  закликав до співпраці  соціальних партнерів:  відділення фіскальної служби в районі, Управління соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністраціїі,  Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, акцентувавши увагу на  тому, що дуже важливим питанням є налагодження спільної роботи в цьому напрямку.
  Михайло Сташків наголосив на перевагах легальної зайнятості та необхідності дотримання роботодавцями законодавства про працю. Підкреслив, що кожному громадянину необхідно усвідомити -захищати себе він зможе тільки законним шляхом, і це можливо лише за умови оформлення трудових відносин належним чином. Тільки офіційно оформлений найманий працівник може почуватися соціально захищеним, а бюджет Пенсійного фонду матиме стабільні надходження для своєчасного фінансування пенсійних виплат.


Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                                  
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема