Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Керівник Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України виступив на сесії районної ради з питанням погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску


  Відбулось друге пленарне засідання сімнадцятої сесії Чортківської районної ради VІ скликання, 20 грудня 2018 року, під головуванням голови Чортківської районної ради Віктора Шепети. В засіданні взяли участь голова комісії з припинення діяльності Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Михайло Сташків, депутати районної ради, сільські голови, начальники зовнішніх відділів Чортківської районної державної адміністрації, також були запрошені підприємці району.
  Михайло Сташків виступив перед присутніми з проханням повідомити громадян в округах, селах про борги підприємців по сплаті єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України. Наголосив на дуже важливому питанні погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску фізичними особами підприємцями і юридичними особами, наповнення бюджету Фонду, легалізації заробітної плати і трудових відносин. Він проінформував, що підприємці, які не сплатили єдиний соціальний внесок за 2017 рік і перший, другий,  третій квартал 2018 року , таким підприємцям, відповідно, страховий стаж за цей період зараховуватись не буде, що в майбутньому суттєво вплине на пенсію. При сплаті боргу треба обов'язково подати звітність. Часто підприємці не знають про свій борг, тому  необхідно звернутись до Державної фіскальної служби і перевірити свою звітність.
 Голова комісії з припинення діяльності розповів - легалізації заробітної плати, зайнятості населення, додержання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій працюючих, погашення заборгованості зі сплати коштів до Пенсійного фонду України та єдиного соціального внеску сьогодні є одним із найважливіших напрямів роботи об'єднаного  управління . Закликав до співпраці соціальних партнерів, Державну фіскальну службу, органи державної виконавчої служби і органи державного місцевого самоврядування з метою пришвидшення стягнення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску, виявлення нелегального працевлаштування і виплати заробітної плати менше мінімальної.
 На завершені виступу керівник об'єднаного управління ознайомив з функціонуванням Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та його можливостями.

 

Чортківське  об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                                 
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема