Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ В ТОВСТЕНСЬКУ ОБ'ЄДНАНУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ


 

 Заступник начальника Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Ольга Копчук провела виїзний прийом громадян  і зустріч з трудовим колективом Товстенської об’єднаної територіальної громади  В склад громади входить два села Товсте і Головчинці, де проживає 1068 пенсіонерів. Віддаленість 24 кілометри.
 Під час заходу Ольга Копчук надала роз’яснення з актуальних питань пенсійного забезпечення, відповіла на запитання відвідувачів. надала індивідуальні, кваліфіковані консультації. Наголосила на визначальній ролі страхового стажу, який зараховується винятково за умови сплати єдиного соціального внеску у розмірі, не меншому за встановлений законом мінімальний, нагадала про зростання вимог до тривалості страхового стажу, необхідного для реалізації права на пенсійне забезпечення розповіла про новації пенсійного забезпечення, про доступність і зручність користування електронним пенсійним посвідченням, яке одночасно є платіжною карткою пенсіонера, про послугу смс — інформування.
  Пояснюючи порядок нарахування пенсій, заступник начальника акцентувала увагу на важливості легального працевлаштування як запоруки отримання належних соціальних виплат. отримати в режимі онлайн. Повідомила про  послуги пенсійної служби, пояснила порядок реєстрації на Веб-порталі Пенсійного фонду України, з допомогою якого можна отримати інформацію щодо нарахованого заробітку, суми сплачених внесків та тривалості зарахованого стажу. закликала всіх присутніх долучатися до числа користувачів електронних послуг для оперативного отримання корисної інформації з пенсійного забезпечення.

Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                    
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема