Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Відбувся виїзний прийом громадян в Скалі — Подільській об'єднаній територіальній громаді і зустріч з трудовим колективом


  

 Відбувся виїзний прийом громадян в Скалі — Подільській об'єднаній територіальній громаді і зустріч з трудовим колективом, який провела начальник Борщівського відділу обслуговування громадян Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Ярослава Новосад. До складу даної громади входять п'ять сіл, де проживає 2732 пенсіонери.
 Фахівець Фонду проінформувала всіх присутніх про підвищення пенсії у 2019 році, зокрема, з березня цього року. Наголосила на визначальній ролі страхового стажу, необхідного для реалізації права на пенсійне забезпечення. Вона зазначила, що страховий стаж зараховується лише за умови легального працевлаштування і сплати внесків у розмірі, не меншому за встановлений законодавством мінімальний. Ознайомила з послугами пенсійної служби електронного формату, які дозволяють вирішити більшість питань пенсійного забезпечення у режимі онлайн, не виходячи з дому.  Пояснила порядок отримання потрібних довідок чи інших документів з підтвердженням QR-кодом на Веб-порталі Фонду, розповіла про зручність оперативного інформування через СМС-повідомлення та багатофункціональність електронного пенсійного посвідчення, яке є водночас посвідченням особи та платіжною карткою, за допомогою якої можна здійснювати розрахунки.
 Ярослава Новосад надала вичерпні відповіді на індивідуальні запитання та порадила у разі виникнення потреби в роз’ясненнях тих чи інших питань пенсійного забезпечення звертатись до фахівців пенсійної служби за телефоном «гарячої» лінії.
  Багато запитань стосувалось виплати субсидій з березня.  Фахівець пенсійної служби повідомила, що субсидія буде перерахована грошовим переказом рахунки в АТ “Ощадбанк” і буде виплачена Пенсійним фондом одночасно з пенсією.Ті, хто отримує пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.


Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                                     
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема