Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

За «Круглим столом»


 

  Заступник начальника Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Ольга Копчук провела засідання « круглого столу » у якому взяли участь начальник Заліщицького відділу обслуговування громадян Галина Бабин і директор Тернопільського обласного центру зайнятості Заліщицької районної філії Михайло Гнатишин.
   Представники пенсійної служби розповіли про основні зміни у пенсійному законодавстві, перерахунок пенсій у березні цього року, умови призначення пенсії у 2019 році.  Галина Бабин надала роз’яснення щодо порядку подання документів для оформлення різних видів пенсії, розрахунку страхового стажу та періодів перебування в центрі зайнятості. Повідомила про виплату коштів для розрахунків за комунальні послуги одержувачам субсидій, яка буде здійснюватися органами Пенсійного фонду, відділеннями « Ощадбанку» і виплатними об'єктами АТ « Укрпошта».
   За «Круглим столом » оговорили подальші шляхи співпраці між соціальними партнерами, спрямовані на легалізацію трудових відносин і заробітної плати. Ольга Копчук  запропонувала проводити інформаційну — роз'яснювальну роботу  серед безробітних громадян про веб -портал Пенсійного фонду України з допомогою якого можна  переглядати дані з реєстру застрахованих осіб щодо задекларованої заробітної плати, суми сплачених внесків та тривалості зарахованого страхового стажу, контролюючи в такий спосіб дотримання роботодавцем вимог трудового законодавства з оплати праці. Послуга СМС-інформування, дає змогу застрахованим особам дізнаватися про сплату роботодавцем соціального внеску та про зарахування страхового стажу, а пенсіонерам - бути в курсі всіх пенсійних нарахувань та перерахунків.


Голова комісії з припинення діяльності
Чортківського об'єднаного  управління
Пенсійного фонду України                                                                     М. Сташків
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема