Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Відбувся спільний виїзний прийом громадян в Колиндянську об'єднану територіальну громаду


  

 Під час спільного виїзного прийому громадян, 18 березня 2019 року, голова комісії з припинення діяльності Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Михайло Сташків і начальник Управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир Цвєтков зустрілися з жителями Колиндянської об'єднаної територіальної громади.До громади належить шість сіл де проживає 1508 пенсіонерів. Віддаленність 15 км.
  Михайло Сташків надав роз'яснення щодо щорічної індексації пенсії з березня 2019 року. Зазначив, у 2019 році перерахунок пенсій проводиться шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховувався для обчислення пенсії, станом на 1 жовтня 2017 року, а саме 3764,4 гривень, на коефіцієнт 1,17. Тобто, з 1 березня 2019 року пенсії будуть перераховані із застосуванням показника середньої заробітної плати 4404,35 гривень (3764,40 х 1,17), відповідно буде збільшено основний, базовий розмір пенсі, ї .додатково будуть проіндексовані пенсійні виплати для осіб, які мають великий трудовий стаж, однак через низьку заробітну плату одержують мінімальну пенсію. Так, громадянам, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, мають необхідний страховий стаж: жінки – 30 років а чоловіки – 35 років (для осіб, яким пенсії призначені до 01.10.2011 – 20 і 25 років відповідно), і у яких загальний розмір пенсії (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною, доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) після перерахунку з 01.03.2019 не досягатиме 1669,20 гривень, встановлюватиметься одноразова доплата в сумі 2410,17 гривень. Виплата одноразової доплати зазначеним особам буде проведена рівними частинами у березні – 1205,09 гривень та у квітні – 1205,08 гривень.
У разі коли розмір підвищення в результаті перерахунку пенсії не досягатиме 100 гривень, буде встановлено доплату до пенсії у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.
 Михайло Сташків розповів присутнім, що не виходячи з дому можна одержати довідку Пенсійного фонду як про перебування на обліку так і розмір пенсіі, а також про страховий стаж; можна пасивно контролювати як роботодавець дбає про страховий стаж свого працівника, один раз активізувавши на сайті Фонду послугу sms-інформування від Пенсійного фонду; з дому переглядати інформацію про розмір пенсії та її складових, дані про страховий стаж, заробіток, сплачені внески та інше, а також написати електронне заернення або записатися на прийом до фахівців управління, використовуючи веб- портал Пенсійного фонду України.
  В ході зустрічі громадянам роз'яснили механізм отримання субсидій з 1 березня цього року, надали консультації.


Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                                                 
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема