Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Пояснити так, щоб зрозуміли люди все про перерахунк пенсії з 1 березня 2019 року і монетизацію субсидій


 

 Пояснити так, щоб зрозуміли люди все про перерахунок пенсії з 1 березня 2019 року і монетизацію субсидій — мета спільних виїзних прийомів громадян, які  проводять   голова комісії з припинення діяльності Чортківського об'єднаного управління  Пенсійного фонду України  Тернопільської області - Михайло Сташків і представники Управління соціального захисту населення Чортківської РДА.  Сьогодні, 22 березня 2019 року відбулася зустріч з пенсіонерами в селі Шманьківціі і  Пастуше.
  Михайло Сташків розповів про основні зміни у пенсійному законодавстві, зокрема про перерахунк пенсії з 1 березня 2019 року і монетизацію субсидій. Під час зустрічі керівник об'єднаного управління   надав роз’яснення щодо виплати пенсіонерам пенсії у березні 2019 року. Він пояснив, що перерахунок пенсій, обчислених за нормами Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» зроблений автоматично, із врахуванням оновленого показника заробітної плати. Його підвищать на величину, що дорівнює 50% зростання середніх зарплат за три роки та 50% інфляції. Наголосив на тому, що з 1 березня , відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 62 від 6 лютого 2019 року, виплату житлових субсидій у готівковій формі особам, які одержують пенсії, здійснюватиме Пенсійний фонд України. Також, акцентував увагу на легалізації трудових відносин і заробітної плати, інформував про порядок видачі електронних пенсійних посвідчень, роботу сервісів веб-порталу Пенсійного фонду України та СМС-повідомлень та про основні переваги отримання пенсій через банківські установи.
 Приїхавши в сільські ради, щоб роз'яснити про зміни у пенсійному забезпеченні, голова комісії з припинення діяльності  Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України,  наголосив на необхідності таких виїзних прийомів для того, щоб полегшити доступ до інформації, яка цікавить людей.
Проконсультував всіх, хто звернувся на прийом.

 

Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                               
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема