Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про монетизацію субсидій і перерахунок пенсії з 1 березня 2019 року — під час виїзного прийому громадян в село Шульганівка


 

 В рамках заходів, спрямованих на проведення інформаційно -роз'яснювальної роботи щодо монетизації субсидій та  перерахунку пенсії з 1 березня 2019 року, відбувся виїзний прийом голови комісії з припинення діяльності Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Михайла Сташківа в село Шульганівка.
  Михайло Сташків розповів основні аспекти проведення перерахунку пенсії з 1 березня 2019 року. Пояснив, що востаннє пенсії осучаснювалися у жовтні 2017 року і надалі щорічно пенсії індексуватимуться автоматично, без додаткового законодавчого врегулювання. Відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, мають необхідний страховий стаж: жінки – 30 років а чоловіки – 35 років (для осіб, яким пенсії призначені до 01.10.2011 – 20 і 25 років відповідно), і у яких загальний розмір пенсії (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною, доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) після перерахунку з 01.03.2019 не досягатиме 1669,20 гривень, встановлюватиметься одноразова доплата в сумі 2410,17 гривень. Виплата одноразової доплати зазначеним особам буде проведена рівними частинами у березні – 1205,09 гривень та у квітні – 1205,08 гривень.Звернув увагу, що у разі коли розмір підвищення в результаті перерахунку пенсії не досягатиме 100 гривень, буде встановлено доплату до пенсії у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру. Пенсіонери, які отримують субсидії,  у березні отримають кошти ( монетизовану виплату) разом з пенсією, які потрібно використати для оплати комунальних послуг. Він зауважив, що субсидію на оплату комунальних послуг за лютий буде виплачено одночасно із нарахованою пенсією у березні. Відповідно, у квітні – надійдуть кошти за послуги, спожиті у березні, у травні – за квітневу комуналку.
 
   Кожному, хто  прийшов  на прийом, було надано індивідуальну консультацію, вичерпну відповідь.

 


Чортківське об'єднане управління
Пенсійного фонду України                                                          
 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема