Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.


 

 

.

Прес-служба повідомляє

Юрій Ништа зустрів військових, які повернулися з зони АТО та дислокуватимуться у Теребовлі

27.04.2018 | 11:28

 

Голова Теребовлянської райдержадміністрації Юрій Ништа взяв участь у зустрічі підрозділу Тернопільських артилеристів, який виконував завдання у зоні АТО та успішно повернувся додому. Воїни, які боронили кордони країни на Сході прибули на залізничну станцію с.Білобожниця Чортківського району 25 квітня.

more...

Ласковецький будинок культури отримає «нове обличчя»

27.04.2018 | 10:57

 

На своїй малій Батьківщині – в селі Ласківці, під час візиту на Теребовлянщину, побував народний депутат України Роман Заставний. За незмінною традицією, Роман Йосипович відвідав загальноосвітню школу, в якій навчався.

more...

Нардеп Роман Заставний подарував центральній районній лікарні операційну лампу

27.04.2018 | 10:19

 

Перебуваючи на Теребовлянщині, народний депутат України Роман Заставний відвідав Теребовлянську центральну районну лікарню та вручив для потреб закладу сертифікат на операційну лампу вартістю біля 50 тисяч гривень. Користуючись нагодою, головний лікар закладу охорони здоров’я Михайло Никеруй продемонстрував почесному гостю, що вдалось зробити за останні роки в напрямку зміцнення матеріально-технічної бази та для покращення надання якісних медичних послуг населенню.

more...

Президент підписав Закон, яким посилюється контроль за державним кордоном України

26.04.2018 | 14:09

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України Закону України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави».

more...

Уже цими вихідними на Тернопільщині стартує найбільша теренова гра України «Гурби – Антонівці»

26.04.2018 | 11:57

Протягом трьох діб з 28 квітня до 1 травня у шумських лісах триватиме найбільша в Україні теренова спортивно-патріотична гра для молоді «Гурби-Антонівці». Під час гри близько 400 учасників житимуть в лісі та відтворюватимуть партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС.

more...

Увага! Західний кукурудзяний жук

26.04.2018 | 11:46

Західний кукурудзяний жук - обмежений олігофаг на личинковій фазі: личинки живляться виключно коренями кукурудзи але, за їхньої відсутності певний час можуть живитися корінням деяких злакових трав, на яких здатні повноцінно розвиватись.

more...

Українська армія отримає високоточну зброю – Президент взяв участь у завершальних випробуваннях РК «Вільха»

26.04.2018 | 09:24

Президент Петро Порошенко на Херсонщині взяв участь у заключних вогневих випробуваннях ракетного комплексу «Вільха». «Чому це так важливо? Не тільки тому, що українська армія нарешті отримає високоточну зброю, яка значно підвищить ефективність дій підрозділів Збройних Сил України. Це важливо і тому, що ракета «Вільха» зібрана повністю з українських комплектуючих. Нам ніхто не може перешкодити виробляти цю високоточну зброю», - наголосив Глава держави.

 

more...

Звернення голови райдержадміністрації Юрія Ништи у зв'язку із Днем Чорнобильської трагедії

26.04.2018 | 09:04

Шановні земляки! Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, навічно відбилася в людських долях та наших серцях. Пам'ять про Чорнобиль закликає весь наш народ до об'єднання зусиль навколо вирішення завдань відродження рідної землі та зцілення душ, уражених Чорнобилем.

more...

Міністерство інформаційної політики: Оприлюднено результати другого дослідження «Особливості свідомості та ідентичності жителів підконтрольних та окупованих територій Донецької області»

26.04.2018 | 08:41

24 квітня 2018 року Міністерство інформаційної політики України та аналітичний центр «Фабрика думки «Донбас» презентували результати другої хвилі соціологічного дослідження «Особливості свідомості та ідентичності жителів підконтрольних та окупованих територій Донецької області».

more...

Володимир Довгань: Питання призначення (відновлення) виплат внутрішньо переміщеним особам – на особливому контролі

25.04.2018 | 14:28

З метою своєчасного призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам,  контролю фактичного їх місця проживання (перебування) сьогодні під головуванням першого заступника голови  районної державної адміністрації Володимира Довганя відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

more...

Архів новин

  

Інтерв’ю голови Теребовлянської РДА Юрія Ништи для районної газети «Воля»

20.11.2017 | 10:50

На завершенні ще один рік впровадження реформ у державі. Як проходять зміни у нашому районі, що вдалось уже зреалізувати, над чим ще треба попрацювати – про це розмова із головою Теребовлянської районної державної адміністрації Юрієм НИШТОЮ.

more...

Юрій Ништа: «Держслужба нині не для великих заробітків — хочеться реально полегшити життя людей»

14.12.2016 | 09:24

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи для обласних засобів масової інформації.

more...

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля"

06.06.2016 | 14:52

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля" з нагоди року роботи на посаді.

more...

Архів привітань