Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

 

Прес-служба повідомляє

Місцеві вибори 2020 року мають відбутись на новій адміністративно-територіальній основі, – Денис Шмигаль

24.02.2020 | 13:20

Спільними зусиллями Уряду, народних депутатів, асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів та науковців повинні бути створені всі необхідні умови, щоб 100% українців жили в спроможних громадах і отримували якісні сервіси.

more...

Право на працю осіб з інвалідністю

24.02.2020 | 13:15

Працевлаштування та застосування праці інвалідів – питання, яке потребує особливої уваги кожного роботодавця, принаймні для тих підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності і виду діяльності, а також фізичних осіб-підприємців, що використовують найману працю (надалі – підприємства), в яких працюють за основним місцем роботи вісім і більше осіб, а також для всіх без винятку підприємств, де працює хоча б одна особа, визнана у встановленому порядку особою з інвалідністю.

more...

Ярема Шатарський провів чергову нараду з актуальних питань життєдіяльності району

24.02.2020 | 13:08

Чергову нараду з актуальних питань життєдіяльності району провів сьогодні голова райдержадміністрації Ярема Шатарський. Оскільки на території району в ніч з 23 на 24 лютого спостерігались сильні пориви вітру, нарада розпочалась з обговорення ситуації, що склалась внаслідок стихійного лиха.

more...

Мобільний застосунок «112:UA» сприятиме вирішенню питання доступності для осіб з порушенням слуху

24.02.2020 | 10:37

В Україні налічується більше 42 тисяч осіб з порушенням слуху. Проблемою для цієї категорії людей, їх залежності від інших є виклик екстрених служб.

more...

В РДА обговорили фінансові питання первинної ланки медицини району

21.02.2020 | 16:09

Фінансові питання некомерційного комунального підприємства Теребовлянської районної ради «Теребовлянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» стали темою наради, яка відбулась під керівництвом голови райдержадміністрації Яреми Шатарського.

more...

Ярема Шатарський: Від якісної освіти залежить наше майбутнє

21.02.2020 | 15:17

Про розподіл та використання державної освітньої субвенції мова велася на нараді, яку провів сьогодні голова райдержадміністрації Ярема Шатарський з керівниками окремих структурних підрозділів РДА, директорами загальноосвітніх закладів району за участю голови районної ради Ігоря Смільського.

more...

Україна офіційно направить ЄС пропозиції щодо участі в Європейській зеленій угоді

21.02.2020 | 14:02

Україна невдовзі офіційно направить ЄС пропозиції щодо своєї участі в реалізації Європейської зеленої угоди, магістрального напряму розвитку ЄС, який передбачає перехід європейського континенту до кліматично-нейтральної економіки до 2050 року. Про підготовку таких пропозицій йшлося у четвер, 20 лютого, у Кабінеті Міністрів України на установчому засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань подолання наслідків змін клімату під головуванням Віце-прем’єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби.

more...

Понад мільйон ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань отримають щорічну грошову допомогу

21.02.2020 | 13:57

Понад мільйон ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань отримають щорічну разову грошову допомогу до 5 травня у 2020 році у розмірі від 570 грн до 4120 грн. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів „Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань”, прийнятою Урядом на засіданні 19 лютого 2020 року.

more...

Реабілітація дітей з інвалідністю

21.02.2020 | 13:54

Відповідно до Постанова Кабінету  Міністрів України від 27.03.2019 № 309,, Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю” (зі змінами). Ці зміни дають можливість забезпечити за принципом „гроші ходять за людиною” заходами з реабілітації дітей з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями, тобто дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами які потребують допомоги. Діти з інвалідністю зможуть отримати безоплатно реабілітаційні заходи у реабілітаційних установах та закладах охорони здоров’я України за направленням управління праці та соціального захисту населення (далі - управління).

more...

Ми маємо рішуче взятися за боротьбу з тіньовими ринками, - Ярема Шатарський на спільній нараді керівників правоохоронних органів (фото)

20.02.2020 | 16:53

Спільна нарада керівників правоохоронних органів районів, які входять до складу Теребовлянської місцевої прокуратури, а це Бережанський, Бучацький, Монастириський, Козівський, Підгаєцький та Теребовлянський райони, відбулась сьогодні, 20 лютого, в адмінприміщенні районної ради. Участь у нараді взяв голова Теребовлянської райдержадміністрації Ярема Шатарський.

more...

Архів новин