Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

 

 

 

Гаряча лінія для надання правової допомоги громадянам України з питань проведення та виконання заходів призову

2 23 61

Увага! Працюють «гарячі лінії» для жителів Тернопільщини

04.04.2020 | 14:25

У Тернопільській області працюють гарячі телефонні лінії для звернень громадян з питань профілактики поширення коронавірусу та щодо отримання медичної допомоги у випадку появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

З 1-го червня учні профтехів можуть виходити на практичне навчання

26.05.2020 | 15:51

З 1-го червня учні закладів профосвіти, для яких неможливо перенести практичне навчання у дистанційний формат, можуть виходити на заняття. Для випускників також зможуть організувати державну кваліфікаційну атестацію. Про це йдеться улисті Міністерства освіти і науки, який був розісланий 25 травня.

more...

Мінсоцполітики затверджено перелік посад працівників, яким передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати

26.05.2020 | 14:43

Законом України № 540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати працівникам сфери соціального захисту населення, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (вдома).

more...

ЄС остаточно ухвалив рішення про надання Україні 1,2 млрд євро

26.05.2020 | 11:36

20 травня Рада ЄС остаточно затвердила надання до 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги Україні, щоб допомогти подолати негативні економічні наслідками пандемії COVID-19. Про це повідомляє Рада ЄС.

more...

Умови виходу на дострокову пенсію за віком матері, яка виховує дитину-інваліда

26.05.2020 | 10:28

Статтею 115 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі –Закон)  передбачено, що матері осіб з інвалідністю з дитинства, які виховали їх до шестирічного віку мають право на призначення дострокової пенсії за віком  після досягнення 50 років та за наявності не менше 15 років страхового стажу. При цьому, до числа осіб з інвалідністю з дитинства належать також діти з інвалідністю віком до 16 років.

more...

Мене приємно вразили ентузіазм та самовідданість працівників культури – Сергій Ожогань (фото)

26.05.2020 | 09:23

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Ожогань продовжує знайомитись із закладами культури району. Так, на днях він відвідав будинки культури та бібліотеки в населених пунктах Хмелівка, Дарахів, Тютьків, Струсів та Дружба. Під час робочої поїздки Сергія Ожоганя супроводжувала завідувач сектору культури, молоді та спорту РДА Галина Майор.

more...

Оприлюднено рекомендації щодо проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ в умовах карантину

26.05.2020 | 09:20

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках. Про це йдеться у рекомендаціях щодо проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ у період карантину через COVID-19. Рекомендації підписано Головним державним санітарним лікарем України та оприлюднено на сайті МОЗ 22 травня.

more...

Інформує районний оперативний штаб з протидії Covid-19

26.05.2020 | 09:07

Станом на 26 травня 2020 року в Теребовлянському районі в 14-ти випадках лабораторно підтверджено діагноз коронавірусної інфекції. З чотирнадцяти осіб видужали дванадцять.

more...

На Теребовлянщині послаблюються протиепідеміологічні заходи (фото)

25.05.2020 | 16:43

З 26 травня на території району відновлюються внутрішні пасажирські перевезення автомобільним транспортом, проведення спортивних заходів без глядачів, з 1 червня дозволено працювати дошкільним закладам освіти та проводити релігійні заходи. Таке рішення прийняте сьогодні, 25 травня, на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Теребовлянській райдержадміністрації, яке провів голова РДА Ярема Шатарський.

more...

Погасити заборгованість пільгових пенсій треба терміново – голова РДА (фото)

25.05.2020 | 14:19

Про погашення заборгованості медичними закладами району пенсій, призначених на пільгових умовах працівникам системи охорони здоров’я, мова велася під час наради, яку провів голова райдержадміністрації Ярема Шатарський з керівниками закладів охорони здоров’я первинної та вторинної ланок за участю керівництва районної ради.

more...

В РДА говорили про виконання районного бюджету та оздоровлення дітей (фото)

25.05.2020 | 13:10

Щопонеділка в райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Яреми Шатарського практикується проведення апаратної наради, на якій розглядаються актуальні питання життєдіяльності району. Сьогодні, 25 травня, ключовими питаннями порядку денного були виконання бюджету Теребовлянського району, районного бюджету за  І квартал 2020 року та підготовка до оздоровлення й відпочинку дітей влітку 2020 року.

more...

Архів новин