Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

 

.

Прес-служба повідомляє

Володимир Довгань: Ця страшна сторінка нашої історії повинна стати уроком для всього українського народу, аби такі події ніколи не повторилися у майбутньому (фото)

17.09.2019 | 17:05

Щороку 17 вересня теребовлянці збираються біля будинку на вулиці Гжицького, щоб згадати загиблих від рук НКВС-КДБ земляків-патріотів. У свій час Спілкою політв’язнів та репресованих Теребовлянщини тут було встановлено меморіальну плиту, що позначила місце розстрілу націоналістів, їх рідних, усіх, кого підозрювали в причетності до українського підпільного руху, в націоналістичних настроях.

more...

Теребовлянські рятувальники відзначили своє професійне свято (фото)

17.09.2019 | 15:21

Щорічно 17 вересня Україна святкує День рятівника. Цьогоріч своє професійне свято особовий склад Теребовлянського РВ УДСНС в Тернопільській області відзначив урочистими зборами та святковим концертом. Рятівників Теребовлянщини привітав перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Довгань.

more...

Як розпізнати булінг

17.09.2019 | 13:54

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/tepebovlyanska/ua/185568/o_1d10rlj0qgibsgs1doha89fic2n.jpg

Цькування можуть проявлятися як у вигляді психологічного тиску, так і фізичних знущань.

more...

Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту «Я маю право!»: як отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО?

17.09.2019 | 11:11

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

more...

Стартував Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

17.09.2019 | 10:00

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/tepebovlyanska/ua/185542/imgres.jpg

В рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» з 16 по 20 вересня буде проходити Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

more...

Вітання першого заступника голови РДА Володимира Довганя з нагоди Дня рятівника

17.09.2019 | 09:28

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань та пожежної охорони! ! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем рятівника! Надзвичайні ситуації, що повсякчас трапляються у світі, мають страшні наслідки для суспільства. Тому дуже важливо, що є дійсно відважні люди, які в складну хвилину можуть професійно прийти на допомогу.

more...

Як діяти, якщо ви стали жертвою домашнього насильства

16.09.2019 | 16:06

Проблема домашнього насильства неймовірно важлива навіть у світових масштабах. Кримінальна відповідальність за домашне насильство. Згідно з законом України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" в Кримінальному кодексі є стаття, яка передбачає покарання за даний вид насильства.

more...

З 1 жовтня функція виплати житлових субсидій переходить з центрального рівня на місцевий

16.09.2019 | 14:50

Про те, що станом на 1 вересня 2019 року в Тернопільській області понад 45 тисяч домогосподарств отримують житлові субсидії, повідомив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський під час брифінгу для місцевих ЗМІ у понеділок, 16 вересня. Він пригадав, що тепер є можливість отримувати субсидії у готівковій формі або у грошовій безготівковій формі.

more...

16 вересня на Тернопільщині оголошено Днем жалоби

16.09.2019 | 14:47

У зв’язку із загибеллю під час виконання бойового завдання у зоні проведення операції об’єднаних сил майора Михайла Цимбалістого, 16 вересня у Тернопільській області оголошено Днем жалоби. Відповідне розпорядження підписав т.в. о. голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

more...

Уряд розглянув проект Держбюджету-2020 і вніс його до Верховної Ради

16.09.2019 | 11:17

15 вересня, Уряд розглянув і затвердив проект Державного Бюджету на 2020 рік, який буде переданий до Парламенту вчасно відповідно до вимог законодавства.

more...

Архів новин