Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну / Гуманітарна сфера / Культура

Клубні заклади


Робота закладів культури спрямована на удосконалення та збереження діючої мережі закладів культури, зміцнення їх матеріально-технічної бази, популяризацію і примноження культурних цінностей, задоволення культурних та духовних потреб населення й організацію його дозвілля, зміцнення та розширення культурно-мистецьких зв`язків. Особлива увага приділялася підвищенню ефективності роботи галузі, пошуку шляхів забезпечення функціонування закладів, орієнтованих на розширення джерел фінансового забезпечення та оптимізацію витрат на їх утримання і розвиток, робота з дітьми та молоддю, створення умов для їх духовного і творчого зростання та збагачення на кращих зразках української та світової культури, адже заклади культури є однією з  складових, які відіграють важливу роль у збереженні національної самобутності, формуванні духовних та естетичних цінностей суспільства.

 

 Мережа відділу культури і туризму, спорту та охорони здоров’я райдержадміністрації складається з 15 закладів культури клубного типу (6 сільських будинків культури, 9 сільських клубів).    

 

№ п/п

Назва закладу

посада

Прізвище, ім’я,

по батькові

Будинки культури

1.

МБК смт.Дружба

Директор

Ванюсів Надія Остапівна

 

2.

БК  с.Дарахів

Директор

П’ятничко Марія Петрівна

3.

БК с. Буданів

Директор

Ткачук Володимир Дмитрович

4.

БК

с. Кобиловолоки

Директор

Гойсалюк Оксана Григорівна

5.

БК с. Струсів

Директор

Огірок Леся Володимирівна

 

6.

БК с. Хмелівка

Директор

Било Ігор Несторович

 

 

Клуби

1.

с.Бернадівка

Завідувач

Жидоник Сергій Володимирович

2.

с. Варваринці

Завідувач

Капустяник Христина Ярославівна

3.

с. Зубів

Завідувач

Товарницька Дарія Ярославівна

4.

c. Кам’янка

Завідувач

Сулик Михайло Павлович

5.

с. Млиниська

Завідувач

Кочкур Володимир Іванович

6.

с. Налужжя

Завідувач

Радьо Любов Олегівна

 

7.

с.Тютьків

Завідувач

Іваніцька Неля Тарасівна

 

8.

с.Різдвяни

Завідувач

Крамар Ірина Михайлівна

9.

с. Папірня

Завідувач

Дяків Вікторія Петрівна