Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну / Гуманітарна сфера

Культура


ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ ТА ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ РДА

            1.Реалізація державної політики у сфері  культури,  туризму, діяльності   курортів,   охорони   культурної  спадщини, міжнаціональних відносин, забезпечення прав національних меншин та права громадян на свободу світогляду і віросповідання а  також  державної мовної політики.

2. Забезпечення вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, доступності всіх  видів  культурних   послуг   і   культурної діяльності для кожного громадянина.

3. Сприяння відродженню та розвитку традицій і культури української нації, культурної і мовної самобутності корінних народів і національних меншин.

4. Сприяння захисту прав  професійних  творчих  працівників та їх спілок, соціальному   захисту   працівників   підприємств,   установ    та організацій  у  сфері  культури,  туризму  і  курортів  та охорони культурної спадщини, а також споживачів культурного і туристичного продукту, встановленню контролю за його якістю.

5. Сприяння загальнонаціональній культурній   консолідації   суспільства, формуванню цілісного культурно-інформаційного простору, захисту та просуванню високоякісного і різноманітного культурного продукту.

            6. Сприяння гармонізації міжнаціональних  та міжконфесійних відносин, збереженню і розвитку етнічної самобутності національних меншин, а також задоволенню національно-культурних потреб українців, які проживають за межами України, зміцненню їх зв'язків з Україною.

7. Участь у розробленні та виконанні державних і регіональних програм  розвитку  культури,  туризму  і   курортів   та   охорони культурної спадщини, державної мовної політики, а також у сфері міжнаціональних відносин та права громадян на свободу світогляду і віросповідання.

8. Здійснення заходів щодо розселення та облаштування на території району осіб, депортованих за національною ознакою, які повернулися в Україну, сприяння їх адаптації та інтеграції в українське суспільство.

9. Забезпечення дотримання законодавства щодо прав національних меншин, свободи світогляду і віросповідання.Дивіться також