Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 11.09.19 | 13:38

Андрій Кундрат: Творчий звіт району має пройти на найвищому рівні

Теребовляншина активно готується до проведення творчого звіту мистецьких колективів краю. Чергове засідання організаційного комітету під орудою заступника голови РДА Андрія Кундрата проведено сьогодні, 11 вересня. Власне цього дня учасники оргкомітету зібралися, щоб обговорити результати виконання доручень, які були дані на попередньому засіданні.

В рамках зібрання узгоджено репертуар (художні номери) концертної частини звіту, графік репетицій, загальну кількість учасників та термін подачі програми мистецького дійства на затвердження. Попередньо планується творчий звіт провести 11 жовтня 2019 року об 16.00 год. в приміщенні Центру культури і дозвілля м.Теребовля.

Після узгодженнях всіх творчих питань, члени оргкомітету заслухали нові пропозиції та повернулися до вирішення організаційних питань, які виникли під час підготовки творчого звіту.

Одноголосно було схвалено пропозицію включити в концертну програму творчого звіту мистецьких колективів району вокальні номери в жестовому виконанні учнів Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру, оскільки, за словами Андрія Кундрата, люди з обмеженими фізичними можливостями становлять вагому частку українського суспільства, його творчого та інтелектуального потенціалу.

«Забезпечення умов для безперешкодної  участі осіб з інвалідністю у громадському і культурному житті, створення для них можливостей мистецької та інтелектуальної творчості, доступу до надбань культури і мистецтва становлять важливий складовий елемент успішного розвитку всього українського суспільства», - зауважив Андрій Степанович.

Серед іншого обговорено питання художнього, звукового та фінансового забезпечення творчого звіту. 

«На сьогоднішньому засіданні ми чітко поставили завдання кожному учасникові творчого звіту, окреслили шляхи їх вирішення. Незабаром зможемо порівняти отримані результати з поставленими цілями.  Творчий звіт району має пройти на найвищому рівні», - підсумував заступник голови РДА та закликав до роботи.

Нагадаємо, творчий звіт мистецьких колективів Теребовлянського району буде присвячений Дню захисника України, створенню УПА, Дню українського козацтва, Покрові Пресвятої Богородиці.