Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

12.12.2014 Документи, необхідні для призначення пільгової пенсії


Для призначення пільгової пенсії за віком необхідно надавати до районного відділу пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України такі документи:

уточнююча довідка підприємства, установи, організації, що підтверджує періоди  роботи, які зараховуються до спеціального стажу, оформлена у відповідності з додатком № 5 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 р. № 637.

У довідці має бути вказано: періоди роботи, що зараховуються до спеціального стажу; професія або посада; характер виконуваної роботи; розділ, підрозділ, пункт, найменування списків або їх номери, куди включається цей період роботи; первинні документи за час виконання роботи, на підставі яких видана зазначена довідка.

Стосовно трактористів-машиністів підприємств сільського господарства додатково в довідці наводяться відомості про безпосередню зайнятість у виробництві сільськогосподарської продукції.

Стосовно жінок, які працюють доярками(операторами машинного доїння), свинарками-операторами на підприємствах сільського господарства додатково в довідці наводяться відомості про виконання встановлених норм обслуговування.

1.Заява встановленої форми (заповнюється за даними паспорта у відділі пенсійного забезпечення).

2.Паспорт (оригінал та ксерокопія).

3.Трудова книжка (оригінал та ксерокопія).

4.Довідка про заробітну плату за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року, та за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року.

Заробітну плату за період страхового стажу до 1 липня 2000 року необхідно підтвердити довідкою (з помісячною розбивкою сум), виданою на підставі первинних документів про нараховану заробітну плату. За період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року довідку про заробітну плату надавати не потрібно. За цей період заробіток враховується за даними персоніфікованого обліку.

5.Інші документи про трудовий стаж (диплом, військовий квиток).

6.Свідоцтва про народження дітей (у разі необхідності).

7.Свідоцтво про одруження (у разі необхідності).

8.Довідка уповноважених органів з місця проживання, у тому числі органів місцевого самоврядування про перебування на утриманні в заявника непрацездатних членів сім’ї. У цих довідках повинні бути зазначені: прізвище, ім’я, по батькові, рік і місяць народження, родинні стосунки із заявником кожного з членів сім’ї із зазначенням, що вони знаходяться на його утриманні. (Надбавка на непрацездатних членів сім’ї призначається тільки тим пенсіонерам, які не працюють).

9.Реєстраційний номер облікової картки платника податків.

10.Документи про місце проживання (реєстрації).

11.Одна фотокартка (4х6)

12.Номер розрахункового рахунку в уповноважених установах банків (якщо заявник бажає отримувати пенсію через банківську установу).