Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

27.02.2015 Пенсії за довіреністю через установи уповноважених банків


Оформити довіреність на одержання пенсії може також банківська установа, вибрана пенсіонером.

За письмовою заявою пенсіонера банк також може видавати у користування додаткові картки до картрахунку як пенсіонеру, так

 


і його довіреним особам, якщо така послуга передбачена тарифами. Додаткові картки, випущені на ім'я довірених осіб, та конверти з пін-кодами до таких карток можуть бути отримані пенсіонером для подальшої передачі в користування довіреним особам або безпосередньо довіреною особою, на ім'я якої випущено картку. В разі видачі пенсіонеру картки, випущеної на ім'я його довіреної особи, картка вважається отриманою довіреною особою пенсіонера.

Відповідно до п. 14 Порядку виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їхні поточні рахунки у банківських установах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1596 від 30.08.1999, якщо суми пенсій та грошової допомоги одержуються за довіреністю більше одного року або не знімаються з поточного рахунку більш ніж один рік, уповноважений банк зобов'язаний повідомити про це відповідний орган Пенсійного фонду, а одержувач пенсії та грошової допомоги - подати нову заяву в орган Пенсійного фонду.

Таким чином, банківські установи щомісячно надають Пенсійному фонду вказану інформацію, а управління надсилає пенсіонерам запрошення з проханням з'явитися для вирішення питання подальшої виплати пенсії. Якщо пенсіонер подає заяву до органу Пенсійного фонду, то виплата пенсії далі здійснюється на рахунок пенсіонера в банківській установі.

У разі невиконання одержувачем пенсій та грошової допомоги цієї умови, орган Пенсійного фонду припиняє перерахування пенсії та грошової допомоги на поточний рахунок у визначену одержувачем установу банку і здійснює виплату через підприємство поштового зв'язку за місцем проживання одержувача в установленому порядку.