Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

23.03.2015 Чи зараховують у стаж період перебування на обліку в центрі зайнятості?


Період, протягом якого особа, неважливо чоловік це чи жінка, що підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримувала допомогу у зв'язку з безробіттям (окрім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу в період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, зараховують у страховий стаж. Це визначено в статті 24 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

 

У Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» визначено, що періоди отримання допомоги у зв'язку з безробіттям до 01.01.2010 р. підтверджують на підставі записів у трудовій книжці, а починаючи із цієї дати — довідкою з бази даних реєстру застрахованих осіб за інформацією відділу персоніфікованого обліку.