Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

29.04.2015 Чи зараховують у стаж час перебування на обліку в центрі зайнятості?


Підкажіть, будь ласка, чи зарахують у стаж час перебування на обліку в центрі зайнятості?

 

У страховий стаж включають період, протягом якого громадянин перебуває на обліку в Державному центрі зайнятості й одержує допомогу у зв'язку з безробіттям або матеріальну допомогу під час професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації. Це визначено в статті 24 Закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».