Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

08.07.2015 Інформаційно-роз’яснювальна робота проводиться Управлінням у посиленому режимі


В Управлінні особлива увага приділяється зверненням громадян. З початку 2015 року на особистому прийомі начальником, заступниками начальника та начальниками відділів було розглянуто 46 усних звернень, у червні було розглянуто 6 усних звернень. Спеціалістами було розглянуто 1504 усних звернень, протягом червня було розглянуто 125 усних звернень.

Протягом червня 2015 року не надійшло жодного письмового звернення.

Спеціалістами Управлінням Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі за І півріччя 2015 року було проведено 107 зустрічей з трудовими колективами, на яких були присутні 1191 особа, виїзних прийомів та за місцем проживання – 189, на яких прийнято 574 чоловіки. Також проведено 10 брифінгів, 15 прес-конференцій та 30 круглих столів, на яких розглянули та провели роз’яснення чинного закнодавства та змін, які відбуваються в Пенсійному законодавстві.

В засобах масової інформації з початку року надруковано 25 статей, 48 виступів на радіо та 133 - на сайті РДА.

В районній бібліотеці створено інформаційний куточок “Діалог з пенсіонером теперішнім і майбутнім”. Між Управлінням Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі та Центральною районною бібліотекою складена угода про співпрацю, оформлено прес-досьє “ Користувач запитує – спеціаліст відповідає ”.

З метою забезпечення оперативного та якісного вирішення звернень громадян, прийому документів та надання консультацій з питань призначення, виплати пенсій та проведення перерахунків в Управлінні Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі працює “гаряча ” телефонна лінія. На яку за червень 2015 року не надійшло жодного звернення, а з початку 2015 року – 4 звернення.

Працівниками Управління проводиться популяризація та розповсюдження видань Пенсійного фонду на липень 2015 року в районі проведено підписку газети “Пенсійний кур'єр” в кількості 138 штук, 1 екземпляру журналу «Вісник Пенсійного фонду» та 1 екземпляру журналу “Офіційний вісник України”.

В сайті Пенсійного фонду України функціонує веб – портал електронних послуг на якому зареєстровано 338 осіб. Зареєструвавшись на веб – порталі можна отримати будь-яку інформацію, яку надає Пенсійний фонд, в електронному вигляді.

Основною метою пенсійної реформи є створення сучасної системи пенсійного забезпечення, що дозволить забезпечити достойну, диференційовану, справедливу пенсію громадянам похилого віку.