Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

16.07.2015 Пенсія за вислугу років


Чи зарахують у стаж, що дає право на виплату грошової допомоги відповідно до пункту 7-1 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» періоди роботи в тубдиспансері з 1974-го по 1979 рік та в інфекційному кабінеті лікарні з 1980-го по 1984 рік?

 

У страховий стаж, що визначає право на виплату грошової допомоги, зараховують періоди роботи в закладах та установах державної й комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до пунктів «е» та «ж» статті 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення».

До того ж стаж ураховують у календарному обчисленні.

Таким чином, роботу на посадах лікарів та середнього медичного персоналу (незалежно від найменування відповідної посади) у протитуберкульозному диспансері та інфекційному кабінеті лікарні зараховують у стаж, що дає право на пенсію за вислугу років.