Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

13.10.2015 Зустріч з трудовим колективом територіального центру


   Про стан виконання сучасної державної політики, спрямованої на покращення соціальних стандартів громадян  розповіла на зустрічі з трудовим колективом територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) заступник  начальника Управління Пенсійного фонду  України в Теребовлянському районі Юлія Сендецька.

    У рамках зустрічі  увагу присутніх вона привернула до змісту змін, які набрали чинності 17 вересня поточного року відповідно до Закону України від № 704-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» та повідомила, що Законом передбачено збільшення з 1 вересня розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до 1074 грн. У зв’язку з цим здійснено перерахунок складових пенсійної виплати, які визначаються від цієї величини. Як зауважила фахівець, перерахунку підлягають: мінімальний розмір пенсії та доплата за понаднормовий стаж, а також мінімальні пенсійні виплати, державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни, підвищення ветеранам війни, підвищення жертвам нацистських переслідувань, пенсії за особливі заслуги перед Україною. Перерахунок проведено в автоматизованому порядку, що не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України.

     Дотримуючись теми розмови, Юлія Сендецька відмітила, що на сьогодні одним із пріоритетних питань є реформування пенсійної системи в Україні – створення справедливої системи пенсійного забезпечення шляхом переходу на єдиний принцип нарахування пенсій. Це дозволить кожному збільшити розмір майбутньої пенсії за рахунок індивідуальних накопичень на власному пенсійному рахунку.

      Користуючись нагодою, фахівець Пенсійного фонду повідомила про позитивні тенденції розвитку дистанційних форм обслуговування населення та про функціонування послуги телефону «гарячої лінії».

     Впродовж зустрічі присутні отримали кваліфіковані відповіді з питань пенсійного забезпечення. Всім бажаючим надано детальні роз’яснення   нововведень  пенсійного законодавства.