Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

23.11.2015 До уваги працівників із зарплатнею «в конверті»


У сучасних кризових умовах негативним явищем у трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником є тіньова зайнятість. Як свідчить практика, багато роботодавців, зазвичай малого та середнього бізнесу, не поспішають з укладанням трудових угод з найманими працівниками, таким чином, виплачують заробітну платню в «конверті», не декларуючи її та, відповідно, не сплачуючи податки та внески.

Прикро констатувати, що окремі наймані працівники навіть згідні з такими умовами оплати праці, адже зарплата в такому випадку не на багато, та все ж більша. Тобто, роботодавець порушує законодавство із мовчазної згоди працівника.

Проте важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату „в конверті” позбавляє їх в майбутньому гідного пенсійного забезпечення. Адже тільки офіційно нарахована заробітна плата в розмірі не меншому, ніж мінімальний, та сплата страхових внесків (з 01.01.2011- єдиний соціальний внесок відповідно до Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”) – гарантія зарахування періоду роботи до страхового стажу, який необхідний при обчисленні пенсії.

Законом України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески (єдиний внесок) в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Якщо ж сума нарахованої заробітної плати, з якої сплачені внески, менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно заробітній платі.

А у випадку виплати заробітної плати працівнику «в конверті» без сплати внесків, відповідний період роботи «випадає» зі страхового стажу та не включаються в заробіток для розрахунку розміру пенсії.

Тому кожен найманий працівник повинен чітко усвідомити, що альтернативи легальній заробітній платі, на рівні або більше мінімальної зарплатні, немає.

Тож, шановні Теребовлянці! Час швидко спливає і ви вже сьогодні повинні дбати про своє майбутнє, вимагати від роботодавця офіційного оформлення трудових відносин, виплати легальної заробітної плати достойного рівня, для забезпечення собі гідної старості!