Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

10.12.2015 Легалізація заробітної плати - актуальна тема сьогодення


       Легалізація заробітної плати залишається одним із найактуальніших питань сьогодення. Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок.

       Однак, чимало роботодавців просто ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і змушують найманих робітників працювати за невелику зарплату, а часом, зовсім не декларуючи оплату їх праці. Бажаючи уникнути зайвих, на їх думку, витрат, видають працівникам зарплату в "конвертах". У цьому випадку мова йде про "тіньові" заробітки, з яких не сплачуються податки і внески. У результаті, погодившись на одержання зарплати в "конвертах", більшість людей не задумується, що свідомо обкрадають себе.

        За останніми даними у Теребовлянському районі 119 платників – юридичних  та фізичних  осіб, які використовують працю найманих працівників, задекларували заробітну плату в розмірі, що нижче мінімального. Внаслідок цього, 732 найманих працівників  втратили  право на зарахування страхового стажу за даний місяць  у повному обсязі. Відомості про кількість суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату працівникам менше мінімальної надаються до органів місцевого самоврядування, соціальних партнерів, територіальних органів Державної інспекції України з питань праці та органів Державної фіскальної служби.  

           Не варто забувати, що виплата заробітної плати без сплати встановлених податків, внесків і зборів є грубим порушенням Законів України, яке підпадає під адміністративну та кримінальну відповідальності. Тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним.