Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

11.12.2015 Інформаційно – роз’яснювальна робота проводиться Управлінням у посиленому режимі


Вправлінні особлива увага приділяється зверненням громадян. З початку 2015 року на особистому прийомі начальником, заступниками начальника та начальниками відділів було розглянуто 87 усних звернень, у листопаді було розглянуто 9 усних звернень. Спеціалістами було розглянуто 2307 усних звернень, протягом листопада було розглянуто 63 усних звернень.

Протягом листопада 2015 року надійшло 2 письмових звернення.

Спеціалістами Управлінням Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі за 11 місяців 2015 року було проведено 169 зустрічей з трудовими колективами, на яких були присутні 1769 осіб; виїзних прийомів та за місцем проживання – 290, на яких прийнято 876 чоловіки. Також проведено 21 брифінг, 26 прес – конференцій та 49 круглих столів, на яких розглянули та провели роз’яснення чинного законодавства та змін, які відбуваються в Пенсійному законодавстві.

В засобах масової інформації з початку року надруковано 45 статей, 91 виступ на радіо та 249 - на сайті РДА.

В районній бібліотеці створено інформаційний куточок “Діалог з пенсіонером теперішнім і майбутнім”. Між Управлінням Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі та центральною районною бібліотекою складена угода про співпрацю, оформлено прес-досьє “Користувач запитує – спеціаліст відповідає”.

З метою забезпечення оперативного та якісного вирішення звернень громадян, прийому документів та надання консультацій з питань призначення, виплати пенсій та проведення перерахунків в Управлінні Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі працює “гаряча ” телефонна лінія, на яку за листопад 2015 року надійшло 2 звернення, а з початку 2015 року – 20 звернень.

Працівниками Управління проводиться популяризація та розповсюдження видань Пенсійного фонду на січень 2016 року. В районі проведено підписку газети “Пенсійний кур'єр ” в кількості 135 штук, 1 екземпляру журналу «Вісник Пенсійного фонду» та 1 екземпляру журналу “Офіційний вісник України”.

На сайті Пенсійного фонду України функціонує веб – портал електронних послуг, на якому зареєстровано 649 осіб. Зареєструвавшись на веб – порталі, можна отримати будь - яку інформацію, яку надає Пенсійний фонд в електронному вигляді.

Основною метою пенсійної реформи є створення сучасної системи пенсійного забезпечення, що дозволить забезпечити достойну, диференційовану, справедливу пенсію громадянам похилого віку.