Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

14.12.2015 Пенсія через банк – це завжди зручно, вигідно та надійно


            На сьогодні фактично кожний другий пенсіонер в Україні може оцінити переваги одержання пенсії через пенсійні рахунки в банках.

Отримувати пенсії через банківську установу надійно та вигідно. Вигідно, в першу чергу пенсіонеру, тому що користування послугами банківських установ позбавляє людину зайвих клопотів: гроші можна забрати в будь-який зручний час, причому не всю пенсію, а лише необхідну суму.

Картковий рахунок дає можливість отримати гроші в більшості населених пунктів України. Окрім цього є й інші переваги. Обслуговування рахунків здійснюється безкоштовно, відкриваються кредитні лінії, на залишок вкладу щомісяця нараховуються відсотки, пенсіонер може дати банку розпорядження регулярно здійснювати платежі з пенсійного рахунку за комунальні та інші послуги, а також робити перекази на будь-який інший рахунок. Інформація про банківські операції суворо охороняється, а тому розмір пенсії буде відомий тільки пенсіонеру, крім того, чекаючи пенсію, немає необхідності щодня навідуватися до банкомата, аби перевірити залишок на рахунку. Досить підключити послугу SMS-інформування — і відразу після нарахування грошей на пенсійну картку на особистий мобільний телефон пенсіонера надійде відповідне повідомлення. За бажанням пенсіонера, можна здійснити підключення послуги «WEB-банкінг», що передбачає можливість контролювати стан своїх рахунків та здійснювати банківські операції без відвідування установи банку в режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень, з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Іnternet.

Отже, підсумовуючи викладене вище, варто відзначити, що пенсійні виплати через банківські установи – це справді зручно, вигідно та надійно. Тож, якщо Ви ще не користуєтесь тими перевагами, що надають банки при обслуговуванні своїх клієнтів, варто спробувати і самостійно в цьому переконатись.