Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

04.01.2016 Інформаційно–роз’яснювальна робота проводиться Управлінням у посиленому режимі


В Управлінні особлива увага приділяється зверненням громадян. З початку 2015 року на особистому прийомі начальником, заступниками начальника та начальниками відділів було розглянуто 96 усних звернень, у  грудні було розглянуто 9 усних звернень. Спеціалістами було розглянуто 2357 усних звернень, протягом грудня було розглянуто 50 усних звернень.

Протягом грудня 2015 року не надходили письмові звернення.

Спеціалістами Управлінням Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі за 12 місяців 2015 року було проведено 177 зустрічей з трудовими колективами на яких були присутні 1826 осіб, виїзних прийомів та за місцем проживання – 307 на яких прийнято 927 чоловіки. Також проведено 25 брифінгів, 28 прес – конференцій, та 55 круглих столів на яких розглянули та провели роз’яснення чинного законодавства та змін, які відбуваються в Пенсійному законодавстві.

В засобах масової інформації з початку року надруковано 47 статей, 100 виступів на радіо та 273 - на сайті РДА.

В районній бібліотеці створено інформаційний куточок “ Діалог з пенсіонером теперішнім і майбутнім ”. Між Управлінням Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі та Центральною районною бібліотекою складена угода про співпрацю, оформлено прес-досьє “ Користувач запитує – спеціаліст відповідає ”.

З метою забезпечення оперативного та якісного вирішення звернень громадян, прийому документів та надання консультацій з питань призначення, виплати пенсій та проведення перерахунків в Управлінні Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі працює “гаряча ” телефонна лінія. На яку за грудень 2015 року надійшло 3 звернення, а з початку 2015 року – 23 звернень.

Працівниками Управління проводиться популяризація та розповсюдження видань Пенсійного фонду на лютий 2016 року. В районі проведено підписку газети “Пенсійний кур'єр ” в кількості 135 штук, 1 екземпляру журналу « Вісник Пенсійного фонду» та 1 екземпляру журналу “Офіційний вісник України ”.

В сайті Пенсійного фонду України функціонує веб – портал електронних послуг на якому зареєстровано 757 осіб. Зареєструвавшись на веб – порталі можна отримати будь - яку інформацію, яку надає Пенсійний фонд, в електронному вигляді.

Основною метою пенсійної реформи є створення сучасної системи пенсійного забезпечення, що дозволить забезпечити достойну, диференційовану, справедливу пенсію громадянам похилого віку.