Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

22.02.2016 Сплата платежів до Пенсійного фонду – гарантія виплати пенсії


Перед органами Пенсійного фонду стоїть непросте і відповідальне завдання – захист конституційних прав і гарантій громадян на пенсійне забезпечення.

Основною умовою для зарахування страхового стажу та здійснення страхових виплат громадянами є своєчасність таі повнота перерахування платежів до бюджету Пенсійного фонду. Відповідно до норм чинного законодавства відповідальність  за розрахунки  з Пенсійним фондом покладена на роботодавців.

Саме від них, залежить соціальна захищеність їхніх працівників у майбутньому, адже до страхового стажу зараховується лише той період, за який сплачено страхові внески (єдиний соціальний внесок).

Нажаль, про ці обов’язки, пам’ятають не всі керівники, так як тривалий час основними боржниками зі сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду серед платників району є: Колективне підприємство Микулинецької фабрики «Медобори», Теребовлянське кооперативно-державне будівельно-монтажне об’єднання «Райагробуд», ВАТ «Теребовлянська фабрика ялинкових прикрас», Микулинецький комбінат комунальних підприємств, ДП «Тиса», ДП. ім. Л. Українки, Міжколгоспний комбінат сільського комунального господарства, ПОП «Весна – агро», ПАП «Кудровиця», ТзОВ «Буданівський кам’яний кар’єр», ПП «Орфей», ТзОВ «Застіноцький кам’яний кар’єр», та Аптека-55.

Для виконання покладених на органи Пенсійного фонду державою завдань щодо захисту прав застрахованих осіб, вживаються всі визначені законодавством заходи впливу до боржників з ліквідації заборгованості з платежів.

Крім того, Управлінням Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі ведеться позовна робота по стягненню заборгованості як у судовому порядку, так і в примусовому -  через органи Державної виконавчої служби.

Завдяки проведеній роботі у співпраці з органами влади, соціальними партнерами, Державною виконавчою службою у січні 2016 року один боржник погасив борг повністю.

З метою соціального захисту пенсіонерів області, Пенсійний фонд переконливо просить усіх боржників, які мають не виконані зобов’язання з платежів перед бюджетом Пенсійного фонду, погасити заборгованість.