Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

11.03.2016 Погашенню заборгованості до Пенсійного фонду – особлива увага


Питання погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України в управлінні Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі завжди в центрі уваги.

Станом на 01.01.2016 року заборгованість по платежах до Пенсійного фонду України складає 3680,49 тис. грн, з яких 561,23 тис. грн – недоїмка по страхових внесках, 3119,26 тис. грн, – заборгованість з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. Найбільшим боржником в районі є ВАТ «Теребовлянська фабрика ялинкових прикрас» (перебуває у процедурі розпорядження майном) - 3407,1  тис. грн або 92,6% всього боргу району.

Протягом 2015 року представники управління Фонду в районі взяли участь у 6 засіданнях тимчасової комісії при Теребовлянській районній державній адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на  яких детально розглядалося питання прискорення погашення боргів до Пенсійного фонду.

Інформаційно – роз’яснювальна робота щодо своєчасної сплати платежів до Пенсійного фонду, дотримання соціальних гарантій найманих працівників проводилась на зустрічах із трудовими колективами, через засоби масової інформації, матеріали відповідного змісту розміщувались на веб – сайтах районної державної адміністрації та районної ради.

Відповідна робота проведена з працівниками Державної виконавчої служби в районі. За січень – грудень 2015року в результаті спільних дій з Державною виконавчою службою до Пенсійного фонду України надійшло 14,3тис.грн.

Протягом 2015 року загальна сума заборгованості зросла на 370,11тис. грн (111,2%) – за рахунок зростання заборгованість з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.