Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

23.03.2016 Провели зустріч в трудовому колективі МП «Сяйво».


Начальник Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі Людмила Сідляр та начальник відділу платежів до пенсійної системи Василь Налисник провели зустріч в трудовому колективі МП «Сяйво».

 

Кервники проінформували про зміни у пенсійному законодавстві, які набрали чинності з 1 січня 2016 року. Зупинилися на чинниках, від яких залежить майбутня пенсія, необхідності легалізації оплати праці, умов укладання договорів добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, можливості здійснення доплати до мінімального страхового внеску для зарахування періодів трудової діяльності до страхового стажу. Повідомили про зміни в порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при здійсненні операцій з купівлі іноземної валюти.

 

Людмила Сідляр повідомила що можна отримувати індивідуальну інформацію про відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб та самостійно контролювати роботодавця щодо сплати страхових внесків, зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

На даній зустрічі також обговорювалося питання зарахування трудової діяльності до страхового стажу. Звернули увагу на залежність розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу і розміру заробітної плати Розповіли про напрямки реформування пенсійної системи, щодо законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

 

Було підняте питання щодо основних принципів запровадження накопичувальної системи. Зазначила, що накопичувальна система - це можливість сформувати пенсійне майбутнє за допомогою індивідуальних накопичень громадян Впровадження системи максимально сприятиме збільшенню розмірів пенсійних виплат в майбутньому. Наголосили, що система максимально сприятиме збільшенню розмірів пенсійних виплат в майбутньому.

 

Серед присутніх було ряд запитань на які представники Управління дали вичерпну відповідь та нагадали про можливість дистанційного консультування з питань пенсійного забезпечення в режимі Скайп-зв'язку, «гарячої» телефонної лінії та отримання інформації за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.