Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

06.04.2016 Виконання заходів щодо запобігання та протидії корупції


Відповідно до Програми Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік, яка затверджена наказом Управління від 21 березня  2016 року № 30 «Про програму Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік», забезпечується виконання заходів щодо запобігання та протидії корупції.

 

З метою усунення корупційних ризиків в Управлінні проведено два навчання з працівниками Управління. Також проведено три засідання зборів трудового колективу та дві апаратних нарадах при начальнику Управління з питань запобігання корупції, видано один наказ.

 

Протягом січня – березня 2016 року звернень з приводу перевірки інформації щодо можливого порушення антикорупційного законодавства посадовими особами Управління (в тому числі анонімних звернень) зареєстровано не було.

 

Протягом звітного періоду спеціальні перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави не проводились.

 

Всі державні службовці Управління в районі своєчасно подали декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік: 48 державних службовців(з них 3 перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення трирічного віку та 1 – завідувач господарством, 1 – звільнилась протягом 2015 року).

 

Керівництво Управління пройшло перевірку відповідно до Закону України «Про очищення влади». За вказаними пошуковими відомостями в Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» інформація відсутня.

 

За результатами проведеної перевірки встановлено, що 28 працівників Управління пройшли перевірку згідно Закону України «Про очищення влади», на 18 чоловік немає відповіді із Служби безпеки України.

 

Переглянуто усі посадові інструкції працівників на предмет конфлікту інтересів.

 

Конфлікту інтересів, фактів сумісництва та інших корупційних проявів під час виконання державними службовцями Управління наданих їм службових повноважень не виникало.

 

Вчасно проводиться призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій. Забезпечено унеможливлення підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами, які безпосередньо здійснюють прийом громадян.

 

Проводиться анкетування в громадській приймальні з метою оцінки виконання покладених функцій на спеціалістів та роботи Управління в цілому.

 

Забезпечено доступ до ознайомлення з публічною інформацією, що знаходиться в Управлінні Пенсійного фонду.

 

Підсумки роботи Управління висвітлюються по місцевому радіомовленню, на сайті Теребовлянської районної державної адміністрації, районній газеті, з даного питання проводяться брифінги та засідання “круглого столу”.

 

Проведено тендер закупівель за державні кошти, а також забезпечено в установленому порядку оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів Пенсійного фонду України згідно прийнятих нормативно-правових актів.

 

Постійно здійснюється контроль за формуванням потреби та фінансування виплати та доставки пенсій.

 

Випадків порушень антикорупційного законодавства протягом січня – березня 2016 року не було. Кримінальних справ відносно працівників Управління в районі за вищевказаний період не було заведено.

 

Управлінням постійно здійснюється контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, правопорушень з даного питання не було.