Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

24.05.2016 Cпівпраця з органами влади з метою збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду районі


Органами Пенсійного фонду України в районі налагоджена співпраця з органами влади, соціальними партнерами, територіальними органами Державної фіскальної служби з питань забезпечення надходжень власних доходів до бюджету Фонду з метою здійснення своєчасних виплат пенсіонерам та захисту прав застрахованих осіб.

В рамках пошуку резервів додаткових надходжень платежів до бюджету Пенсійного фонду на постійній основі здійснюється аналіз факторів впливу на динаміку фонду оплати праці, на який нараховуються внески, та чисельності найманих працівників. Про негативні тенденції в оплаті праці та зайнятості населення інформуються місцеві органи влади.

З метою захисту прав застрахованих осіб проводиться робота щодо виявлення суб’єктів господарювання, які не забезпечують найманим працівникам мінімальних соціальних гарантій з оплати праці. Результати аналізу та переліки роботодавців, які виплачують заробітну плату найманим працівникам менше законодавчо встановленого мінімального рівня, щомісяця надсилаються до органів влади для відповідного реагування і заслуховування керівників таких підприємств на засіданнях робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

          Питання прихованої зайнятості і заробітної плати обговорено 25.05.16р. з контролюючими органами та соціальними партнерами на круглому столі «Щодо проблеми легалізації трудових відносин та заробітної плати у сферах економіки Теребовлянському районі», за результатами якого напрацьований план заходів щодо координації спільних дій по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників, легалізації заробітної плати та детінізації зайнятості населення в районі.

            За січень-квітень 2016 року проведено 3 засідання робочих груп за участю відповідальних працівників територіальних органів Державної фіскальної служби, державної виконавчої служби України та органів Пенсійного фонду України в районі, на яких розглядалися питання щодо надходження платежів, визначалися заходи щодо зменшення обсягів заборгованості зі сплати єдиного внеску та з платежів до бюджету Фонду, запрошувалися та заслуховувалися керівники підприємств-боржників. Завдяки співпраці з органами влади та територіальними органами Державної фіскальної служби забезпечено виконання планового завдання із надходження власних доходів на 115,4%.