Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

08.08.2016 Круглий стіл


5 серпня 2016 року в Управлінні Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі в рамках співпраці відбулася зустріч з керуючим ТБВБ №10019/020 філії Тернопільського обласного управління АТ “Ощадбанк” Василем Ситником.

Як зазначила в.о. начальника Управління Фонду у районі Галина Бойко на сьогодні в Теребовлянському районі 5529 пенсіонерів або 30,8% одержують пенсії через установи банків. Економія коштів на доставку таких пенсій за 7 місяців цього року склала 684,8 тис. грн, які були спрямовані на виплату пенсій. Крім того багато пенсіонерів на сьогодні ще працюють, тому вони вибирають для себе зручніший варіант одержання пенсій, а саме: через банківські установи. Так за січень-липень поточного року майже половина серед нових пенсіонерів стали такими одержувачами пенсій. Для пенсіонерів важливо знати з яким банком заключено угоди, який відсоток нарахування на залишок пропонує банк, наскільки розвиненою є мережа банкоматів та відділень банку.

Заступник начальника відділу з призначення, перерахунку та виплати пенсій Управління Фонду Галина Павук повідомила, що одним із пріоритетних завдань в районні залишається збільшення відсотку проведення пенсійних виплат через рахунки у банківських установах.

Зі свого боку Василь Ситник проінформував про послуги, які надаються установами банку, розповів про можливість отримання пенсій без комісії та оплати товарів і послуг через Інтернет, окреслив основні напрями організації роботи із залучення потенційних пенсіонерів на отримання пенсій через відділення банків.

Також Василь Ситник ознайомив присутніх із умовами кредитування клієнтів АТ “Ощадбанк” на придбання транспортного засобу, нерухомості та на споживчі потреби.

Як наслідок зустрічі - узгоджені шляхи подальшої співпраці з обслуговування пенсіонерів району із виплати пенсій через АТ “Ощадбанк”.