Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

26.08.2016 Про одержання пенсій через ТФПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”


25 серпня 2016 року в.о. начальника Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі Галина Бойко провела засідання круглого столу з керуючою Теребовлянського відділення ТФПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” Людмилою Ящук.

 

                                                

 

Як зазначила в.о. начальника Управління Фонду у районі Галина Бойко на сьогодні в Теребовлянському районі налічується 5529 пенсіонерів: 30,8% одержують пенсії через установи банків, з них значна кількість (3397) чоловік через ТФПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”. Економія коштів на доставку таких пенсій за 7 місяців цього року склала 684,8 тис. грн, які були спрямовані на виплату пенсій. Крім того багато пенсіонерів на сьогодні ще працюють, тому вони вибирають для себе зручніший варіант одержання пенсій, а саме: через банківські установи. Так, за січень - липень поточного року майже половина серед нових пенсіонерів стали такими одержувачами пенсій. Для пенсіонерів важливо знати з яким банком заключено угоди, який відсоток нарахування на залишок пропонує банк, наскільки розвиненою є мережа банкоматів та відділень банку.

 

Галина Бойко розповіла про реформування системи пенсійного забезпечення та запровадження накопичувальної системи. Вона зазначила, що  одним із пріоритетних завдань в районні залишається збільшення відсотку проведення пенсійних виплат через рахунки у банківських установах.

 

Людмила Ящук розповіла про те, що можна отримувати пенсію в будь-якому відділені або банкоматі Приват Банку, а також знімати гроші з картки через будь-який інший банкомат України без комісії, користуватися пільгами, а саме: оплачувати комунальні послуги на суму до 2000 грн. на місяць - без комісії, випуск та обслуговування картки - безкоштовно, надання виписки за карткою Приват Банку - безкоштовно, зарахування пенсії та допомоги з Пенсійного фонду - без комісії. Клієнти Приват Банку мають змогу отримувати 10% річних на залишок за карткою, економити на купівлях - оплачуючи покупки карткою в магазинах і аптеках-партнерах програми “Бонус Плюс” та повертаючи до 20% від вартості покупки на бонусний рахунок, оплачувати покупки частинами. Щоразу під час надходження грошей надходитиме SMS-повідомлення.

 

Як наслідок зустрічі - узгоджені шляхи подальшої співпраці по обслуговуванню пенсіонерів району із виплати пенсій через Теребовлянське відділення ТФПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”.