Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

03.10.2016 Турбота про людей похилого віку


1 жовтня громадськість відзначає Міжнародний День людей похилого віку. Цей день є визначним і особливим, щоб  кожна людина, кожен громадянин пам’ятав про свою історію, вшановував і надавав підтримку людям похилого віку, пенсіонерам, адже вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги. Це свято стало прекрасною нагодою ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз висловити  глибоку вдячність і пошану старшому поколінню за чиїма плечима пройдені нелегкі життєві дороги.

В Управлінні Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі уже стало доброю традицією щороку, 1 жовтня, відвідувати громадян похилого віку, які перебувають у геріатричному відділені нашого району, що знаходиться в с. Підгайчики.

     

Тож і цого року, в Міжнародний день людей похилого віку, за дорученням  колективу, начальник Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі Людмила Сідляр та перший заступник начальника Управління Галина Бойко відвідали підопічних, які перебувають на повному державному утриманні в стаціонарному відділенні “Надвечір'я с. Підгайчики, яким з побажаннями доброго здоров'я та благополучч було вручено солодкі подарунки. У відповідь від розчулених пенсіонерів почули багато добрих побажань на адресу людей, які про них пам'ятають та допомагають.

                                                         

Варто зазначити, що люди зі складною долею, які за віком або в силу життєвих обставин, на схилі літ залишилися самотніми і потребують постійного побутового та медичного догляду, у геріатричному відділенні “Надвечір'я” с. Підгайчики мають належний догляд. Під наглядом та опікою кваліфікованих, максимально уважних працівників нині тут пепебувають 22 громадян. Персонал  геріатрії щоденно турбується, щоб для них тут були по-домашньому затишні й комфортні умови, смачна їжа, тепло. А в.о. директора- завідувач відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Територіального центру надання соціальних послуг  Теребовлянської міської ради Леся Трусь піклується, аби забезпечити достатню матеріальну базу для підтримання морального і фізичного самопочуття людей, які втратили турботу рідних, але знайшли її у “другій домівці”- у геріатричному відділенні де їхня старість не буде одинокою.