Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

07.10.2016 Інформує Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі про проведення круглого столу


В.о. начальника Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі Галина Бойко провела засідання круглого столу з начальником  управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської РДА Іваном Яремком.

 

В ході засідання обговорили питання, що стосуються змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, про соціальне забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

 

Галина Бойко повідомила, що у разі звернень переселених осіб, спеціалістами Управління надаються консультації щодо переведення виплати пенсій з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції по місцю тимчасового проживання та подальшої виплати пенсій.

 

Відповідно до статті 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України.

 

Після звернення пенсіонера із заявою про бажання отримувати пенсію за новим місцем проживання запит на пенсійну справу надсилається невідкладно (в електронній формі). Взяття на облік зазначених осіб здійснюється за матеріалами електронних пенсійних справ. Виплата пенсій за новим місцем проживання може бути проведена в поточному місяці за додатковими відомостями чи одноразовим дорученням або в наступному місяці. Це залежить від дати звернення пенсіонера до управління Фонду – на початку місяця, в середині чи після закінчення виплатного періоду.

 

Іван Яремко розповів про порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, про роботу єдиного реєстру переселенців.

 

На завершення зустрічі окреслили шляхи подальшої співпраці щодо спільної роботи по розв'язанню проблем внутрішньо переміщених осіб.