Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

30.12.2016 Щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік


 

Відповідно до Програми Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік, яка затверджена наказом Управління від 21 березня  2016 року № 30 «Про програму Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік», забезпечується виконання заходів щодо запобігання та протидії корупції.

З метою усунення корупційних ризиків в Управлінні проводяться апаратні наради при начальнику Управління, засідання зборів трудового колективу, навчання з працівниками Управління. Підсумки роботи Управління висвітлюються на сайті Теребовлянської районної державної адміністрації.

Протягом січня – грудня 2016 року звернень з приводу перевірки інформації щодо можливого порушення антикорупційного законодавства посадовими особами Управління (в тому числі анонімних звернень) зареєстровано не було.

Протягом звітного періоду спеціальні перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави не проводились.

Всі державні службовці Управління в районі своєчасно подали декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік: 48 державних службовців (з них 2 перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення трирічного віку, 3 державних службовці у відпустці без збереження заробітної плати до досягнення дитиною шестирічного віку та 1 – завідувач господарством, 1 – звільнений протягом 2015 року). Протягом першого півріччя 2016 року звільнилось троє працівників, які подали декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період з

01 січня 2016 року по момент звільнення.

Державними службовцями, які займають відповідальне, або особливо відповідальне становище було подано електронні декларації за 2015 рік.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що всі працівники Управління пройшли перевірку згідно Закону України «Про очищення влади».

Конфлікту інтересів, фактів сумісництва та інших корупційних проявів під час виконання державними службовцями Управління наданих їм службових повноважень не виникало.

Проведено тендер закупівель за державні кошти, а також забезпечено в установленому порядку оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів Пенсійного фонду України згідно прийнятих нормативно-правових актів.

Вчасно проводиться призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій. Забезпечено унеможливлення підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами, які безпосередньо здійснюють прийом громадян. Конфлікту інтересів при нарахуванні пенсійних виплат працівникам Фонду не було.

Проводиться анкетування в громадській приймальні з метою оцінки виконання покладених функцій на спеціалістів та роботи Управління в цілому.

Постійно здійснюється контроль за формуванням потреби та фінансування виплати та доставки пенсій.

Випадків порушень антикорупційного законодавства протягом січня – грудня 2016 року не було. Кримінальних справ відносно працівників Управління в районі за вищевказаний період не було заведено.

Управлінням постійно здійснюється контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, правопорушень з даного питання не було.