Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

07.02.2017 Інформує Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі про проведення круглого столу


         Начальник Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі Людмила Сідляр провела засідання “ круглого столу ” з керуючим ТБВБ №10019/020 філії Тернопільського обласного управління АТ “Ощадбанк” Василем Ситником.

Людмила Сідляр розповіла про реформування системи пенсійного забезпечення та запровадження накопичувальної системи. Вона зазначила, що  одним із пріоритетних завдань в районні залишається збільшення відсотку проведення пенсійних виплат через рахунки у банківських установах.

Як зазначила начальник Управління Фонду у районі Людмила Сідляр багато пенсіонерів на сьогодні ще працюють, тому вони вибирають для себе зручніший варіант одержання пенсій, а саме: через банківські установи. Для пенсіонерів важливо знати з яким банком заключено угоди, який відсоток нарахування на залишок пропонує банк, наскільки розвиненою є мережа банкоматів та відділень банку.

Заступник начальника відділу з призначення, перерахунку та виплати пенсій Управління Фонду Галина Павук повідомила, що одним із пріоритетних завдань в районні залишається збільшення відсотку проведення пенсійних виплат через рахунки у банківських установах.

Зі свого боку Василь Ситник проінформував про послуги, які надаються установами банку, розповів про можливість отримання пенсій без комісії та оплати товарів і послуг через інтернет, окреслив основні напрями організації роботи по залученню потенційних пенсіонерів на отримання пенсій через відділення банків.

Також Василь Ситник також ознайомив присутніх із умовами кредитування клієнтів АТ “Ощадбанк” на придбання транспортного засобу, нерухомості та на споживчі потреби.

Результатом зустрічі стали узгоджені шляхи подальшої співпраці по обслуговуванню пенсіонерів району із виплати пенсій через АТ “Ощадбанк”.