Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

08.02.2017 Інформує Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі про проведення круглого столу


         Начальник Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі Людмила Сідляр провела засідання “круглого столу” з керуючою Теребовлянського відділення ТФПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” Людмилою Ящук.

Людмила Ящук розповіла про те, що Кабінет міністрів України на засіданні 18 грудня 2016 року ухвалив рішення про входження держави до капіталу ПАТ “Приватбанк”. Відповідно до цього рішення, 100% акцій банку буде належати державі в особі Міністерства фінансів. Це гарантує клієнтам ПАТ “Приватбанк” захист розміщених у ньому коштів та заощаджень, допоможе уникнути системних ризиків для банківського сектору та стане запорукою збереження фінансової стабільності у країні. Це рішення дозволить захистити понад 20 млн громадян України, які зберігають кошти в цьому банку та користуються його сервісами. У першу чергу мова йде про 3,2 млн пенсіонерів та 1,6 млн інших соціально незахищених верств населення. Усі вони матимуть повний доступ до своїх рахунків. Наразі банк працює у звичайному режимі та виконує зобов’язання перед клієнтами та партнерами.

Людмила Ящук розповіла про те, що можна отримувати пенсію в будь-якому відділені або банкоматі Приват Банку, а також знімати гроші з картки через будь-який інший банкомат України без комісії, користуватися пільгами, а саме: оплачувати комунальні послуги на суму до 2000 грн. на місяць-без комісії, випуск та обслуговування картки-безкоштовно, надання виписки за карткою Приват Банку-безкоштовно, зарахування пенсії та допомоги з Пенсійного фонду-без комісії. Клієнти Приват Банку мають змогу отримувати 10% річних на залишок за карткою, економити на купівлях - оплачуючи покупки карткою в магазинах і аптеках-партнерах програми “Бонус Плюс” та повертаючи до 20% від вартості покупки на бонусний рахунок, оплачувати покупки частинами. Щоразу під час надходження грошей надходитиме SMS-повідомлення.

Людмила Сідляр розповіла про реформування системи пенсійного забезпечення та запровадження накопичувальної системи. Вона зазначила, що  одним із пріоритетних завдань в районні залишається збільшення відсотку проведення пенсійних виплат через рахунки у банківських установах.

Як зазначила начальник Управління Фонду у районі Людмила Сідляр багато пенсіонерів на сьогодні ще працюють, тому вони вибирають для себе зручніший варіант одержання пенсій, а саме: через банківські установи. Для пенсіонерів важливо знати з яким банком заключено угоди, який відсоток нарахування на залишок пропонує банк, наскільки розвиненою є мережа банкоматів та відділень банку.                  

Як наслідок зустрічі - узгоджені шляхи подальшої співпраці по обслуговуванню пенсіонерів району із виплати пенсій через Теребовлянське відділення ТФПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”.