Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

14.02.2017 Інформує Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі про проведення зустрічі


          Спеціалісти Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели зустріч з колективом Управління на тему “Бюро правової допомоги як мережа активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад”.

Вікторія Козачинська розповіла, що з 1 вересня 2016 року розпочало роботу бюро правової допомоги. Діяльність бюро спрямована на повагу до гідності людини та створення умов рівного доступу до права і правосуддя незалежно від рівня матеріальних статків чи ступеня соціальної вразливості. Бюро правової допомоги пропонує вирішити життєві проблеми за допомогою правового механізму на противагу звичній у суспільстві корупції.

Бюро надає первинну правову допомогу - це правова інформація та консультації, складення заяв і скарг (крім документів процесуального характеру) та вторинну - складання процесуальних документів, та представництво у суді. Первинну правову допомогу можуть отримати всі мешканці м.Теребовля і району, а вторинну такі категорії населення, зокрема: малозабезпечені особи, люди з обмеженими можливостями, діти-сироти, а також діти, позбавлені батьківського піклування, ветерани війни, учасники бойових дій (зокрема учасники АТО. а також члени їх сімей, у разі порушення їхнього права на пільги та гарантії соціального захисту). Окрім того, отримати безоплатну вторинну правову допомогу у питаннях, пов'язаних з їхнім статусом, мають пра­во: претенденти на статус біженця, також ті, які мають особливі заслуги перед державою, особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження або поновлення їх ци­вільної дієздатності, визнання фізичної особи недієздат­ною, особи, щодо яких суд розглядає справу про надан­ня психіатричної допомоги в примусовому порядку, реабілітовані.