Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

02.03.2017 Інформує Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі про проведення засідання «круглого столу»


 

Начальник Управління Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі Людмила Сідляр провела засідання “круглого столу” з заступником начальника-начальником Теребовлянського відділення Бучацької об'єднаної державної податкової інспекції Володимиром Скороходом.

В районі є застраховані особи заробітна плата яких є на рівні або менше мінімальної, тобто в реєстрі застрахованих осіб зараховується неповний місяць про їхній страховий стаж. Пенсійний фонд не може залишати такий факт поза увагою, бо настане час призначати пенсії, а люди будуть позбавлені цього права, - зазначила начальник Управління Фонду в районі Людмила Сідляр.

Володимир Скорохід розповів про дотримання законодавства про виплату заробітної плати не нижче законодавчо встановленого рівня, а також, що в нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у “конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати. Працівник, отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, позбавляє себе соціальних виплат та гарантій, виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату в “конвертах” позбавляє їх соціального захисту. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.

Управліннями Пенсійного фонду спільно з управліннями Державної фіскальної служби продовжується робота по виявленню суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну на рівні або менше встановленої мінімальної.