Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

29.03.2017 Про легальну зайнятість


В умовах дефіциту вільних вакансій працівники, з метою працевлаштування, досить часто погоджуються на будь-які запропоновані роботодавцем умови. У такому випадку працівники, працевлаштовані нелегально, у виникненні будь-яких проблем стають повністю безправними перед роботодавцем, тому що по відношенню до працівника не діють передбачені трудовим законодавством державні гарантії. Найбільш поширеними порушеннями вимог трудового законодавства, що допускаються роботодавцями, є ненормований робочий день, відсутність вихідних днів, працівникам не оплачують “лікарняний” та відпустки, роботу в надурочний час, у святкові та неробочі дні, залежність розміру заробітної плати виключно від роботодавця, відсутність записів у трудовій книжці та несплата внесків до Пенсійного фонду. Працівники не захищені від незаконного звільнення, не мають гарантованого права на безпечні умови праці. Погоджуючись на такі умови, наймані працівники не завжди розуміють, що позбавляють себе соціального захисту сьогодні та можливості отримання гідної пенсії у майбутньому.

Усвідомлюючи важливість цієї проблеми, більшість роботодавців працюють у законодавчому полі. Але є й такі, які, намагаючись отримати якомога більший прибуток, використовують працю громадян без належного оформлення трудових відносин та пропонують заробітну плату у “конвертах”. Наймані працівники повинні пам’ятати: для того, щоб працівнику був зарахований повний місяць страхового стажу, заробітна плата повинна виплачуватись відповідно до встановленого законодавством мінімального розміру та з неї мають бути сплачені внески до Пенсійного фонду. Періоди, за які не були сплачені внески, не входять до страхового стажу найманого працівника та не включаються у заробіток для обчислення пенсії. Надходження в бюджет – це кошти для соціальної сфери, шкіл, дитячих садків, лікарні послугами яких користуються без виключення всі жителі району. Районна комісія з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, ставить, перш за все, завдання детінізації трудових відносин, а також здійснення соціального захисту працюючого населення, винайдення додаткових резервів по створенню нових робочих місць у районі, розширення сфери застосування праці та зниження рівня безробіття, наповнення бюджету.

Також слід зауважити, що згідно зі ст. 95 КЗпП України мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю.

Оплата праці працівників здійснюється в першочерговому порядку, всі інші платежі здійснюються після виконання зобов’язань щодо оплати праці (ст. 97 КЗпП України).

Роботодавцям слід пам’ятати: використання нелегальної робочої сили, неоформлення трудових відносин або несвоєчасна реєстрація трудових відносин з найманим працівником – це порушення трудового законодавства, яке передбачає адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.