Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

03.04.2017 Про проведену роботу за І квартал 2017 року відділом кадрів та організаційно-інформаційної роботи


          Відповідно до антикорупційного законодавства, наказу Пенсійного фонду України від 28 лютого 2017 року № 30 “Про програму Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2017 рік”, наказу Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області від 17 березня 2017 року №24 “Про затвердження заходів щодо виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків, запобігання корупційним та пов’язаних з корупцією правопорушенням, виявлення та врегулювання конфлікту інтересів на 2017 рік”, Управлінням Пенсійного фонду України в Теребовлянському районі було видано наказ від 21 березня 2017 року №31 «Про затвердження заходів щодо виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків, запобігання корупційним та пов’язаних з корупцією правопорушеннями, виявлення та врегулювання конфлікту інтересів на 2017 рік».

З метою усунення корупційних ризиків в Управлінні протягом звітного періоду було проведено апаратні наради при начальнику Управління, засідання зборів трудового колективу, навчання з працівниками Управління, спрямовані на усунення причин та умов, що сприяють виникненню корупційних ризиків, підвищення ефективності діяльності Управління Пенсійного фонду України в районі та гарантування професійності та відповідальності його службовців.

Підсумки роботи Управління висвітлюються на сайті Теребовлянської районної державної адміністрації.

Протягом січня – березня 2017 року звернень з приводу перевірки інформації щодо можливого порушення антикорупційного законодавства посадовими особами Управління (в тому числі анонімних звернень) зареєстровано не було.

Протягом звітного періоду спеціальні перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави не проводились.

Працівники Управління, які перебувають в трудових відносинах з  Управлінням своєчасно подали електронні декларації за 2016 рік: 44 державних службовці (з них 2 перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення трирічного віку, 1 державних службовці у відпустці без збереження заробітної плати до досягнення дитиною шестирічного віку),  1 – завідувач господарства; 7 – звільнених у березні 2017 року).

Конфлікту інтересів, фактів сумісництва та інших корупційних проявів під час виконання державними службовцями Управління наданих їм службових повноважень не виникало.

Проведено тендер закупівель за державні кошти, а також забезпечено в установленому порядку оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів Пенсійного фонду України згідно прийнятих нормативно-правових актів.

Вчасно проводиться призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій. Забезпечено унеможливлення підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами, які безпосередньо здійснюють прийом громадян. Конфлікту інтересів при нарахуванні пенсійних виплат працівникам Фонду не було. З боку працівників Управління позовів щодо пенсійного забезпечення по яких винесенню рішень за звітний період судів не було.

Проводиться анкетування в громадській приймальні з метою оцінки виконання покладених функцій на спеціалістів та роботи Управління в цілому.

Постійно здійснюється контроль за формуванням потреби та фінансування виплати та доставки пенсій.

Випадків порушень антикорупційного законодавства протягом січня – березня 2017 року не було. Кримінальних справ відносно працівників Управління в районі за вищевказаний період не було заведено.

Управлінням постійно здійснюється контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, правопорушень з даного питання не було.