Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

02.01.2017 Співпрацюємо з органами влади з метою збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду


 

Критерієм оцінки роботи органів Пенсійного фонду є своєчасна, стабільна та у повному обсязі виплата пенсій пенсіонерам. Щоб забезпечити виплату, працівники Фонду повсякденно співпрацюють з органами влади та контролюючими органами з питань наповнення бюджету Пенсійного фонду України  власними доходами.

Завдяки проведеній роботі за 5 місяці 2017 року вдалося мобілізувати власних доходів до бюджету Пенсійного фонду 893.3     тис.грн. Цьому сприяла безпосередня робота з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, опрацювання боргу у судовому порядку, взаємодія з органами державної виконавчої служби з питань стягнення заборгованості з боржників, які добровільно не перераховують платежіі до бюджету Фонду, заслуховування керівників підприємств-боржників на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї, та ін.  

Основну увагу приділено роботі, спрямованій на соціальний захист майбутніх пенсіонерів, а нині працюючих офіційно чи нелегально. З цією метою та для виявлення ознак тінізації заробітної плати та зайнятості проводиться кропітка робота щодо аналізу звітності страхувальників на предмет виявлення тих, які нараховують зарплату найманим працівникам менше мінімального розміру та по яких наявні ознаки мінімізації заробітної плати. Результати таких аналізів подаються до органів влади та контролюючих органів для вжиття ними заходів у межах чинного законодавства, а саме до органів місцевого самоврядування з початку року передано матеріали щодо 384 роботодавців, Управління Держпраці у Тернопільській області – 472, соціальних партнерів – 277, Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області – 306.

За надісланими органами Фонду матеріалами на засіданнях робочих груп з питань легалізації виплати зарплати та детінізації зайнятості заслухано 28 роботодавців, які нараховують зарплату найманим працівникам менше мінімального рівня.

З метою донесення до населення негативних наслідків нелегальної зайнятості, вимог законодавства щодо залежності страхового стажу від сплати страхових внесків у розмірі не меншому за мінімальний, працівниками Фонду проведено 22 зустрічі з трудовими колективами, , розміщено 15 інформацій на веб-ресурсах, проведено 3 флешмоби, розповсюджено понад 100  буклетів та листівок.